تیم بانوان بازی باخته را در برابر ناپولی بردند

خبرنگار: سجاد عبداللهی

تیم بانوان یوونتوس ابتدا یک گل عقب افتاد اما در پایان در برابر ناپولی به برتری دست یافت و آمار ۱۰۰ درصد پیروزی خود را در این فصل حفظ کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – بیانکونره در پایان نیمه اول عقب افتاد اما سطح بازی خود را افزایش داد و بازی خود را در نیمه دوم بهتر کرد و با گل ماریا آلوز بازی را به تساوی کشاند. سپس کریستیانا جیرلی گل دوم و پیروزی بخش را برای کسب سه امتیاز بازی از نقطه ی پنالتی به ثمر رساند.

پیروزی به این معنا است که شاگردان ریتا گوآرینو حالا از ۹ بازی اول خود ۲۷ امتیاز کسب کرده اند. با این آمار ۱۰۰ درصد پیروزی تیم در بازی هفته آینده در لیگ قهرمانان برابر لیون به میدان خواهد رفت.

 عقب افتادن در نیمه اول

تیم تازه صعود کرده ی ناپولی پس از کسب اولین امتیاز خود در این رقابت ها در برابر سن مارینو در بازی قبلی، این بازی را زهر دار آغاز کرد. اگرچه اولین موقعیت با پاس جیرلی به بازیکن یوونتوس زمانیان رسید که سبب مهاری زود هنگام توسط مینگوی شد.

در دقیقه ی ۱۱ بازی، باچیک با شیرجه زدن در برابر پا های اریکو در مرکز محوطه ی جریمه موقعیت بدست آمده برای حریف را مهار کرد.

یووه از بازگشت دوباره ی چچیلیا سالوای به ترکیب سود می برد اما فشار زیاد ناپولی مانع از انجام بازی همیشگی یووه می شد.

در حقیقت این تیم میزبان بود که ۶ دقیقه قبل از پایان نیمه اول با ضربه ای مهار نشدنی توسط هوچت از لبه ی محوطه ی جریمه پیش افتاد.

بیانکونره نتوانست قبل از نیمه اول واکنشی نشان دهد و با شکست راهی رختکن شد.

ماریا آلوز بازی را به تساوی کشید

یووه در شروع نیمه دوم روی کاملا متفاوتی از خود نشان داد. ولنتینا چرنویا به جای زمانیان به میدان آمد و ناپولی مجبور به عقب نشینی و دفاع از دروازه خود شد.

بونانسه آ پاس سمبرانت را در دقیقه ۵۱ دریافت کرد اما نتوانست ضربه دقیقی به سمت دروازه بزند.

می شد نزدیک شدن گل تساوی را حس کرد و فقط مسئله زمان آن مطرح بود. دقیقا در دقیقه ۶۰ این گل رقم خورد. چرنویا و جیرلی در همکاری زیبا شرکت کردند و سپس توپ را به ماریا آلوز که تنها در میانه ی محوطه ی جریمه حضور داشت رساندند و این بازیکن هم تیم گوآرینو را به گل تساوی رساند.

باز هم جیرلی

این گل انگیزه ی تازه ای به بیانکونره بخشید و آن ها برای برگرداندن نتیجه بازی تلاش می کردند. جیرلی در دقیقه ۶۴ توپ را با فاصله از دروازه به بیرون فرستاد و موقعیت هایی هم هرتیگ، کاروسو و چرنویا از دست دادند اما فشار در نهایت جواب داد و ۱۰ دقیقه قبل از پایان بازی گل به ثمر رسید.

یک و دو هرتیگ با استاسکووا و ورود به منطقه جریمه باعث پنالتی برای یوونتوس شد. جیرلی پشت توپ ایستاد و با خونسردی ۲۰۰مین گل یووه در سری آ بانوان را به ثمر رساند.