مصاحبه ها پس از دربی

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یوونتوس با وجود عقب بودن تا حدود دقیقه ۶۰ در بازی با گل های وستون مک کنی و لئوناردو بونوچی به برتری رسید. گل مدافع ایتالیایی در دقایق آخر بازی به ثمر رسید.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – صحبت های سرمربی و گلزنان بعد از سوت پایان بازی به شرح زیر می باشد:

آندره آ پیرلو

“پیروزی در دربی به عنوان مربی سخت تر است اما نتیجه نهایی فرقی ندارد و همواره شگفت انگیز است. وقتی همه ی تقابل های یک در برابر یک را ببازید کنترل مسابقه سخت می شود. در نیمه اول ما هجومی بازی نکردیم. بیش از حد ساکن بودیم و به بازی عرض ندادیم. در نیمه دوم ما هجومی تر شدیم، تلاشمان را بیشتر و موقعیت های زیادی خلق کردیم. بازیکنانی که به زمین آمدند خیلی خوب کار کردند و انگیزه و تحرک زیادی نشان دادند. وقتی نمی توانید از طریق بازی خود به نتیجه ی دلخواه برسید، باید با روحیه و DNA خود این کار را انجام دهید. ما باید پیشرفت کنیم و توپ را با سرعت بیشتری به گردش در بیاوریم، در غیر اینصورت فرصت زیادی برای برگشتن به موقعیت دفاعی به حریف می دهیم. در بازی های خاص باید از تجربه کمک بگیرید. وقتی با بازیکنان جوان بازی می کنید باید صبور باشید و به آن ها فرصت پیشرفت بدهید. در مورد خوان کوادرادو باید گفت که او بازیکنی فوق العاده است و به بازی کردن تحت فشار عادت دارد. من از روند تیم و نحوه ی مواجهه ی ما با راه حل های تاکتیکی خاص راضی هستم. از عدم پیوستگی در نتیجه گیری خوشحال نیستم. باید انگیزه و سرسختی بیشتری در هر بازی نشان دهیم.”

مصاحبه ها پس از دربی

لئوناردو بونوچی

“ما احترام زیادی برای تورینو قائل هستیم اما در نیمه اول آماده نبودیم. خیلی کند بودیم و در تکل ها هم زیاد خوب کار نکردیم. آن ها همه ی توپ های دوم را می گرفتند و پاس کاری ما دقیق نبود. آن ها می خواستند روی ضد حملات موقعیت خلق کنند و ما این فرصت را به آن ها می دادیم. در نیمه دوم، ما دوباره انگیزه، عطش خودمان را در تقابل ها به دست آوردیم. ما کوتاه تر بازی کردیم و حرکتمان بهتر شد. این کاری است که ما باید انجام دهیم و نه فقط با ذهنمان، بلکه باید با قلب هایمان بازی کنیم.”

مصاحبه ها پس از دربی

وستون مک کنی

“بازی سختی بود. ما تلاش زیادی برای پیدا کردن ریتم بازی خودمان و یافتن توازن مناسب برای نفوذ به دفاع فشرده ی آن ها در نیمه اول انجام دادیم. من دوست داشتم همه ی تلاشم را برای تیم انجام دهم زیرا من همواره تیم را بالاتر از هر چیزی می بینم. مثل گلی که زدم، دوست دارم وارد محوطه جریمه شوم و این کاری بود که انجام دادم و جواب داد. کوادرادو و من بازیکنان زیاد مشابهی نیستیم اما درک متقابل خوبی داریم. ما برای بازی با بارسلونا آماده هستیم، درمورد آن ها تحقیق می کنیم و سعی می کنیم بفهمیم که چطور می توانیم بهترین نتیجه ی ممکن را بگیریم.”