آندره آ آنیلی و یوونتوس

خبرنگار: سجاد عبداللهی

تولد همیشه روزی است که باید به آلبوم عکس ها نگاه کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – ما مجموعه ای از عکس های یوونتوس را برای جشن گرفتن ۴۵مین سال تولد رئیس باشگاه آندره آ آنیلی به شما پیشنهاد می کنیم.

آندره آ آنیلی و یوونتوس

ما با پدر و پسر شروع می کنیم. روزی در ویلار پروسا، اولین خاطره ی او به عنوان بازیکن یوونتوس، وقتی آندره آ از پدرش آمبرتو می خواهد که در کنار پائولو روسی، ستاره جام جهانی ۱۹۸۲ بنشیند.

آندره آ آنیلی و یوونتوس

“بچه های سراسر دنیا دوست دارند ابر قهرمانان را ببینند. کریستیانو رونالدو یکی از آن هاست.” محبوب ترین لحظه در دنیای ریاست آندره آ خریدن این قهرمان پرتغالی بود. با غرور و انگیزه برای دست یابی به اهداف بالا و بالاتر و نیز انجام این کار با بازیکنانی که شما را به رؤیا پردازی وا می دارند.

آندره آ آنیلی و یوونتوس

اولین روز ریاست آندره آ آنیلی. چقدر زمان گذشته؟ ۹ عنوان قهرمانی لیگ و پپیروزی های پر تعداد که به معنای بیش از ۳۰۰۰ روز به عنوان قهرمان ایتالیاست.

آندره آ آنیلی و یوونتوس

در میان دیگر پیروزی ها، این عکس خیلی خوب شادی باشگاهی را به تصویر می کشد که پدر او آمبرتو به آن خیلی علاقه داشت. دهمین جام حذفی ایتالیا. سپس سه جام دیگر زیرا یوونتوس قویا به اهداف بیان شده توسط آندره آ باور دارد.”بازنویسی تاریخ و غلبه بر آن”

آندره آ آنیلی و یوونتوس

ببرید و تغییر کنید. این موارد فلسفه ای بوده که یوونتوس را راهنمایی کرده، نشانی از حدود ۱۰۰ سال مدیریت خانواده ی آنیلی. انتخاب آندره آ پیرلو نیز نشانه ای دیگر از باشگاهی است که فردا را پیش بینی می کند و این کار را با اشتیاق انجام می دهد.

آندره آ آنیلی و یوونتوس

یکی از نشانه های مهم نوآوری و شاید مهم ترین آن ها تغییر لوگوی یوونتوس بود.”امروز مدیران دیگر شرکت ها شجاعتی را که ما در شروع این کار و مواجهه با چالش های آینده داشتیم می شناسند.”

آندره آ آنیلی و یوونتوس

ریاست آندره آ آنیلی با تعهد و هدف ارتقای فرهنگ کلی فوتبال شناخته می شود. یوونتوس به عنوان بخشی مهم برای مواجهه با چالش های دوران ماست. کمکی مهم در ایده ها، همانطوری که در سالی دشوار و دراماتیک مانند ۲۰۲۰ در همه جا وجود داشت.

آندره آ آنیلی و یوونتوس

“یووه با تاریخ خود به پیروزی نمی رسد بلکه با تلاش هر روزه ی خود این پیروزی ها را کسب می کند.” این یکی از باور های قدرتمند آندره آ است. هم راستا با آنچه او برتری می نامد.”وقتی کسی از بازیکنان می خواهد که بهترین عملکرد خود را داشته باشد، باید این را از باشگاه و خود نیز بخواهد.”