کنفرانس خبری قبل از بازی با بارسا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

کمتر از ۲۴ ساعت باقی مانده تا بیانکونری در نیوکمپ برابر بارسلونا به میدان برود. قبل از این تقابل، مربی تیم آندره آ پیرلو و لئوناردو بونوچی با رسانه ها در کنفرانس مطبوعاتی صحبت کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – صحبت های آن ها به شرح زیر است:

کنفرانس خبری قبل از بازی با بارسا

آندره آ پیرلو

“حال بوفون خوب است و می تواند بازی کند. او استحقاق این میدان ها را دارد. من به بحران بارسلونا اعتقاد ندارم. آن ها تیم بسیار خوبی هستند. ما می دانیم که بازی سختی خواهیم داشت و از اشتباهاتمان در بازی اول آگاهیم.”

“این مسابقه برای رشد و اعتماد به نفس ما اهمیت ویژه ای دارد. اول شدن در گروه مهم است اما آنچه در زمین ارائه می دهیم حتی مهم تر از آن است. در مقایسه با بازی اول ما باید در فاز مالکیت توپ بهتر کار کنیم و به میانه ی زمین و خطوط دفاعی نزدیک تر باشیم. در دربی در نیمه ی اول و دوم دو رویکرد کاملا متفاوت داشتیم و تمام دوئل ها را در نیمه دوم بردیم. این رویکردی است که بخشی از DNA یووه است و نباید هیچگاه از دست برود.”

“رمزی بهتر شده است. او حتی از آن چیزی که من فکر می کردم هم بازیکن باهوش تری است و قطعا می تواند مفید باشد. من از رابیو بسیار راضی هستم. او رشد زیادی داشته است و شخصیت خوبی دارد و نیز سخت کوش است. باید این را در نظر داشته باشد که او تنها در ۷۰ درصد از پتانسیل خود قرار دارد.”

“کومان درست می گوید. گفتن این که بین مسی و رونالدو چه کسی بهتر می باشد اشتباه است. آن ها پدیده هایی هستند که کار های فوق العاده ای را برای میلیون ها هوادار انجام داده اند. ما تنها باید از آن ها تشکر کنیم. در دوره ای هستیم که بسیاری از بازیکنان عالی دچار مشکل هستند و این طبیعی است. این بازیکنان فرصت کمی برای استراحت داشته اند و فورا در تیم های ملی خود بازی کرده اند. همه چیز پس از کریسمس عادی تر خواهد شد. کریستیانو رونالدو در فرم خوبی قرار دارد که این به این معناست که او در جایگاه درست و در زمان درست قرار دارد و ما در رساندن توپ به او خوب کار می کنیم.”

کنفرانس خبری قبل از بازی با بارسا

لئوناردو بونوچی

“ما باید همان رویکردی را داشته باشیم که در نیمه دوم دربی داشتیم. بازی تهاجمی و اشتیاق برای بردن. این می تواند شروع راهی جدید باشد. لیگ قهرمانان رقابتی میان بزرگترین باشگاه هاست. بازی سختی خواهد بود اما ما می دانیم که با کیفیت و خصوصیات با ارزشمان می توانیم بارسلونا را آزار دهیم. در بازی اول سانتی متر ها تعیین کننده بودند. فردا شب تمام خصوصیات لازم برای بازی عالی وجود دارند. نتیجه ی خوب می تواند کمک خوبی به رشد تیم داشته باشد. دو تن از بهترین بازیکنان در تاریخ فوتبال در برابر هم قرار خواهند گرفت. بخشی از این اتفاق بودن خیلی خوب است. ما چگونه مسی را متوقف می کنیم ؟ با کار تیمی عالی. ما می خواهیم کیفیت بازیکن کهکشانی خودمان یعنی کریستیانو را افزایش دهیم. در برابر تورینو در نیمه دوم همان چیزی هایی که تفاوت یوونتوس با دیگر تیم ها را در سال های اخیر رقم زده، دیده شدند.”

رونالد کومان

“هدف ما همیشه بردن با بازی خوب است. ما می خواهیم گروه را با صدر نشینی تمام کنیم. برتری و فرصت های خوبی داریم. ما اشتباهات زیادی انجام داده ایم که به قیمت از دست رفتن امتیازاتی برای ما تمام شده اند. باید توازن بهتری داشته باشیم و اثربخشی خودمان را بهتر کنیم. من دلیخت را به خوبی می شناسم. او با وجود سن کمش بازیکن بسیار خوبی است و یکی از بهترین ها در پست خود است. تنها در مورد کریستیانو رونالدو فکر نمی کنیم، کسی که به هر حال قهرمان بزرگی است، کسی که همیشه می جنگد و گلزنی می کند. ما درباره ی بازی بزرگ فردا فکر می کنیم. باید به خوبی دفاع کنیم و مالکیت توپ را حفظ کنیم. دیدن دو قهرمان بزرگ مانند مسی و کریستیانو که بهترین ها در ۱۵ سال اخیر بوده اند شگفت انگیز است. گفتن این که چه کسی بهتر است درست نیست. من هر دو را تحسین می کنم زیرا آن ها باورنکردنی هستند و خاطرات بسیار خوبی را برای ما به جای گذاشته اند.”

فیلیپه کوتینیو

“فردا بازی بزرگی خواهد بود، بردن و اتمام مرحله گروهی با صدرنشینی برای ما مهم است.”