آمار بازی بارسلونا – یوونتوس

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پنج آمار از بازی بارسا یووه

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این آمار به شرح زیر می باشد.

چهار تقابل آخر

بارسلونا در چهار تقابل قبلی خود برابر یوونتوس در لیگ قهرمانان شکست نخورده است (دو برد و دو تساوی)، در حالی که دو بازی از سه بازی انجام شده در مرحله ی گروهی را هم با پیروزی به پایان برده اند (یک تساوی) .

در نیوکمپ

تنها برد خارج از خانه یوونتوس برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان به آپریل ۲۰۰۳ ( ۲-۱ ) برمی گردد و از آن زمان تا به حال هیچ یک از دو بازی خارج از خانه بعدی خود در برابر این تیم اسپانیایی در این رقابت ها را نبرده اند (یک تساوی، یک باخت) ۰ – ۰ در فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۷ و ۳-۰ در ۲۰۱۷/۲۰۱۸٫

مرحله ی گروهی

یوونتوس ۹ بازی از ۱۰ بازی آخر خود در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان را برده است ( یک شکست ) که تنها شکست این تیم در برابر بارسلونا در دور رفت و در هفته دوم این فصل لیگ قهرمانان بوده است.

CR7 در برابر بارسا

کریستیانو رونالدو ۱۵ گل در ۲۰ بازی در برابر بارسلونا در تمامی رقابت ها به ثمر رسانده و در دو بازی از سه بازی آخر خود برابر بارسلونا با پیراهن رئال مادرید گلزنی کرده است.

مسی در برابر رونالدو

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو تا بحال پنج بار در لیگ قهرمانان با یکدیگر روبرو شده اند که ستاره ی آرژانتینی از نظر تعداد گل های زده در این تقابل ها ۳-۰ از ستاره پرتغالی پیش است. بازی روز ۸ دسامبر اولین دوئل این دو بازیکن در این رقابت ها پس از نیمه نهایی ماه می ۲۰۱۱ بین تیم های رئال مادرید و بارسلونا و اولین بازی میان این دو بازیکن با حضور بازیکن پرتغالی در پیراهن یوونتوس خواهد بود.