گاما:”نقاط قوت ما اتحاد و فداکاری هستند”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

مأموریت مشخص است. اتحاد و فداکاری به علاوه ی شجاعت و آگاهی. این ها چیز هایی است که کاپیتان تیم سارا گاما و مربی تیم ریتا گوآرینو در کنفرانس مطبوعاتی امروز در مورد این که چه مواردی برای بازی فردا در برابر مدافع عنوان قهرمانی یعنی لیون در استادیوم آلیانز لازم خواهد بود بر آن ها  تأکید کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – گفته های آن ها به شرح زیر است:

گاما:

ریتا گوآرینو

“ما تقریبا با نفرات کامل به این مسابقه آمده ایم و تیم آماده است. لیون نقطه ی ثابتی ندارد. آن ها بازیکنان سطح بالایی را در اختیار دارند. ما باید به جزئیات توجه کنیم. در اولین سال لیگ قهرمانان بانوان اروپا شاید ما هنوز آماده نبودیم. سال گذشته، بازی دو رو داشت، ما منتظر بازی رفت بودیم اما در بازی برگشت بهتر کار کردیم. حالا ما شجاعت و آگاهی بیشتری داریم. دفاع سه نفره ؟ من این مورد را در نظر نمی گیرم. همه ی بازیکنان را به جز پدرسن در اختیار داریم و امروز به خوبی تمرین کردیم.”

گاما:

سارا گاما

“نقاط قوت ما اتحاد و فداکاری هستند. ما با حریف بزرگی روبرو می شویم اما اگر به هم کمک کنیم تفاوت ها را رقم خواهیم زد. قبل از چنین بازی چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد؛ تنها باید برای جوان تر ها الگو باشیم. برای من، یوونتوس مانند خانه است. ما کار های خارق العاده ی زیادی انجام داده ایم و کار های زیاد دیگری هم برای انجام دادن وجود دارند. وقتی با تیم های بزرگ روبرو می شوید، اساس نتیجه گرفتن، فداکاری است. ما بازی خودمان را انجام خواهیم داد. آن ها را کمی می شناسیم. لیون از نظر فردی و گروهی بسیار قدرتمند است. من سال ها قبل در فرانسه با لیون بازی کرده ام، حالا با شرکت در نقاط عطف فوتبال بانوان در ایتالیا تجربه ی زیادی دارم.”