کریسمس در یوونتوس

خبرنگار: سجاد عبداللهی

تجدید دیدار Xmas در یوونتوس روش ما برای خاص کردن کریسمس ۲۰۲۰ است، اگرچه قطعا با جشن هایی که به آن ها عادت داریم فرق می کند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – ما می خواهیم روح واقعی کریسمس که اشتیاق برای دور هم جمع شدن و وقت گذراندن با یکدیگر است را دوباره تجربه کنیم. کاری که امسال نتوانسته ایم انجام دهیم. برای انجام این کار ما از هنر باستانی ژاپنی Kintsugi الهام گرفته ایم که اقدام برای تعمیر وسایل با استفاده از کنار هم قرار دادن قطعات مختلف با استفاده از طلا برای خلق آثار جالب هنری است.

به طور مشابه، ما می خواهیم قطعات زندگیمان را در کنار هم قرار دهیم، البته تنها به صورت نمادین تا معنایی عمیق تر به کریسمس ببخشیم. بازیکنان تیم های اصلی مردان و زنان در طول مدت فستیوال ها به لطف کلیپ های جالب لبخند به لبانمان می آورند.

کریسمس در یوونتوس

اما این همه اش نیست. برای این که شما را به بخشی مهم از تجدید دیدار کریسمسی یوونتوس تبدیل کنیم، ما راهی خلاقانه برای دور هم جمع کردن شما و دوستان و عزیزانتان با دادن این فرصت به شما برای نقش داشتن در قرعه کشی بزرگ با جوایز یوونتوسی فراوان یافته ایم.

این طرحی بسیار ساده است اما ما مثالی ارائه کرده ایم که آن را شفاف تر هم بکند.

کریسمس در یوونتوس

کریستیانو چهار دوست بسیار نزدیک دارد. باربارا، آلوارو، وستون و آئورورا. او می خواهد آن ها را سورپرایز کند. با کلیک بر روی MyGameRoom ، او می تواند از آن ها برای شرکت در تجدید دیدار Xmas دعوت کند. آن ها همگی کد تخفیف برای محصولات یوونتوس دریافت خواهند کرد اما آن ها می توانند در کامل کردن تصویر کریمسی یوونتوسی  هم کمک کنند. به محض اینکه باربارا ثبت نام کند، کریستیانو قطعه ی جدید تصویر را خواهد دید و قطعات جدیدی با ثبت نام بقیه ی دوستان در اختیار او قرار می گیرند. مانند پازل مجازی هر یک از دوستان او سهم خود را انجام خواهند داد. این بازی پس از آن می تواند ادامه داشته باشد زیرا هر شخص جدیدی که ثبت نام کند می تواند چهار فرد جدید دیگر را برای ایجاد تصویری در کنار هم دعوت کند.

کریسمس در یوونتوس

همه فهمیدید ؟ خوب است. حالا تمام کاری که باید انجام دهید این است که به MyGameRoom سر بزنید، وارد شوید و چهار کد را برای فرستادن به دوستانتان درخواست کنید. به محض ثبت نام، هر شرکت کننده تصویر را قطعه به قطعه با پیوستن بقیه می بیند. وقتی کامل شد، هر فرد یک کد تفیف برای خرید از فروشگاه آنلاین رسمی یا عضویت یوونتوس یا عضویت تلویزیون یوونتوس دریافت خواهد کرد. البته، آن ها همگی می توانند در قرعه کشی جایزه ی بزرگ شرکت کنند.

این پلتفرم همچنین شامل ویژگی می باشد که شما را قادر به ایجاد کارت کریسمس شخصی سازی شده با انتخاب از میان چهار گزینه مختلف می سازد.

برای #XMasReunion آماده اید ؟ به MyGameRoom سر بزنید و بیایید با هم از جادوی کریسمس لذت ببریم.