گزارشگر نوجوان برگشته است

خبرنگار: سجاد عبداللهی

نوجوانان سفید و سیاه آیا آماده اید؟ یکی از برنامه های مورد علاقه ی شما برگشته است.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در سه شنبه ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر)، پائولو دیبالا مهمان اولین قسمت این فصل گزارشگر نوجوان است. رویدادی که به اعضای نوجوان سفید و سیاه اجازه می دهد تا برای یک روز خبرنگار شوند و از قهرمانان مورد علاقه ی خود در بیانکونری سؤال بپرسند.

اگر چه امسال هواداران جوان ما نمی توانند به استادیوم آلیانز بیایند تا الگو های خود را از نزدیک ببینند، این تجربه همچنان برای همه ی کسانی که در آن دخیل می شوند فراموش نشدنی خواهد بود.

همانگونه که در این فصل عادی شده، دیبالا در کنفرانس مطبوعاتی مجازی به سؤالات داغ اعضای نوجوانان سفید و سیاه ما پاسخ می دهد و اگر حتی کمی شبیه به قسمت های قبلی این برنامه باشد، باید انتظار سؤالات خلاقانه ای را داشته باشیم.

آیا می خواهید عضو نوجوانان خانواده ی خود را در این رویداد شرکت دهید و تلاش جالب آن ها را برای این که یک روز گزارشگر باشند ببینید ؟ خب وارد شدن به این برنامه آسان است. فقط درخواست خود را به همراه سؤالی که می خواهید از دیبالا بپرسید تا روز شنبه ۱۲ دسامبر ساعت ۱۲:۰۰ به وقت محلی (۲۲ آذر ساعت ۱۴:۳۰) به این آدرس بفرستید.

تنها دو روش برای مشارکت وجود دارد: باید یکی از اعضای نوجوان سیاه و سفید باشید و باید بین ۵ تا ۱۱ سال سن داشته باشید.

اگر کودک شما هنوز یکی از اعضای ما نیست، در اینجا می توانند به یکی از این اعضا تبدیل شوند.

بهترین کادوی کریسمس زودهنگام ممکن را برای فرزند خود تهیه کنید. عضویت یوونتوس. فرصت های انحصاری یوونتوسی زیادی برای آن ها وجود دارد اگر شما این کار را انجام دهید.

تجربه ای فراموش نشدنی برای جوان ترین هواداران. کادوی کریسمس خیلی عالی.