بیانکونره سال ۲۰۲۰ را با برد ۴-۱ برابر رم در وینوو و با آمار ۱۰۰ درصد پیروزی در لیگ به پایان رساند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – کریستیانا جیرلی دبل کرد، لیندا سمبرانت و لینا هرتیگ هم موفق به گلزنی شدند.

بیانکونره بازی را با خلق موقعیتی در دقیقه سوم بازی آغاز کرد. وقتی که ضربه آزاد بوآتین به داخل محوطه ی جریمه به سمبرانت رسید. این بازیکن سوئدی ضربه زد اما توپ روی خط دروازه توسط سوابی برگشت داده شد. اگرچه بیانکونره برای رسیدن به گل انتظار زیادی نکشید. جایی که آریانا کاروسو با سرعت به داخل محوطه ی جریمه رفت و توپ را از بازیکن مستقیم خود گذراند و به جیرلی رساند و او نیز توپ را از فاصله ی نزدیک وارد دروازه کرد. سپس دو گل دیگر که سهم هر تیم یک گل بود. سمبرانت روی ضربه ی کرنر گلزنی کرد، در حالی که سرتورینی چند دقیقه بعد با ضربه ی زمینی زاویه دار جبران کرد. یوونتوس در دقیقه ۳۶ با ضربه ی سر جیرلی بالاتر از همه ی بازیکنان روی ضربه ی کرنر، فاصله ی دوگله ی خود را دوباره به دست آورد.

زمانیان و هرتیگ در ابتدای نیمه دوم به بازی آمدند. ضربه ی روسوچی از لبه ی محوطه ی جریمه به بالای دروازه رفت. بازی نزدیک تر و بسته تر از نیمه اول دنبال می شد و موقعیت های کمی به هر دو تیم می رسید. به همین دلیل گوآرینو تصمیم گرفت چرنویا و استاسکووا را به جای روسوچی و جیرلی به زمین بفرستد. ضربه ی هرتیگ توسط سزار دفع شد و برتی به جای ماریا آلوز به بازی آمد. دقایق آخر بازی بیشتر روی دروازه های هر دو تیم دنبال می شد. سالوای در حالی که در صحنه ای توپ به شکل پینگ پونگی در برابر دروازه رد و بدل می شد به خوبی توپ را دفع کرد و سپس هرتیگ گل چهارم یووه و گل آخر بازی را به ثمر رساند. زمانیان توپ را به این بازیکن سوئدی در سمت چپ محوطه ی جریمه رساند و او در دقیقه ۸۹ وارد محوطه ی جریمه شد و ضربه ای مهار نشدنی زد که توپ از سزار هم گذشت و وارد دروازه شد.

ترکیب یوونتوس: جولیانی، لندورف، سالوای، سمبرانت، بوآتین، کاروسو، گالی ( زمانیان دقیقه ۴۶ )، روسوچی ( چرنویا دقیقه ۷۶ )، ماریا آلوز ( برتی  دقیقه ی ۸۶ )، جیرلی ( استاسکووا دقیقه ۷۶ )، بونانسه آ( هرتیگ دقیقه ۴۶ ) .

بازیکنان ذخیره: باچبک، هیرینن، گاما، چرنویا، استاسکووا، هرتیگ، زمانیان، جوردانو، برتی.