مصاحبه های پس از بازی با جنوا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پس از پیروزی برابر بارسلونا، بیانکونری به یک پیروزی قاطع خارج از خانه ی دیگر دست یافت. آندره آ پیرلو پس از بازگشت از اسپانیا از تیمش به طور مشخص خواسته بود که عملکرد خود در نیوکمپ را در لیگ هم تکرار کنند و پس از سه گل به ثمر رسیده در برابر جنوا او می تواند راضی باشد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این ها نظرات آندره آ پیرلو، رونالدو و دیبالا پس از پیروزی در برابر روسوبلو هستند.

آندره آ پیرلو

“دیدگاه مهم ترین چیز بود. ما باید از بازی چهارشنبه عبور می کردیم. می دانستیم که جنوا فشرده بازی خواهد کرد. ما فورا حمله کردیم تا همواره کنترل بازی را در دست داشته باشیم. اگر این کار را از ابتدا انجام دهیم، به ما کمک می کند که همواره در نیمه زمین حریف باشیم و همچنین به ما امکان می دهد که کمتر بدویم و مجبور نباشیم ۸۰ متر را در زمین پوشش دهیم. ما باید در همین سطح ادامه دهیم، با همین انگیزه برای کسب نتیجه. به خاطر گلی که خوردیم متأسفم اما واکنش خوبی نشان دادیم و بردی قاطع کسب کردیم. دیبالا؟ این گل برای او مهم بود اما حتی بدون توجه به این گل هم او بازی خوبی را انجام داد و حالا که گلزنی کرده است ما حتی انتظار بیش از این ها را از او داریم. او چند هفته است که به دنبال گلزنی می باشد و او همه ی تیم را که همواره از او حمایت کرده اند در آغوش کشید.”

کریستیانو رونالدو

“همیشه هدف بردن است. بعد از شکست دادن تیمی مانند بارسلونا، شما اعتماد به نفس و قدرت لازم برای غلبه حتی بر تیم هایی مانند جنوا را که رویکردی کاملا دفاعی دارند، کسب می کنید. مسابقه ی بعد از بازی در چمپیونزلیگ همیشه سخت است اما مربی به ما فهماند که باید تغییر کنیم و این کار را انجام دادیم. هر سال هدف یووه کسب عنوان قهرمانی در لیگ و همچنین لیگ قهرمانان است. تنها یک تیم موفق به این کار می شود اما ما مطمئنیم و متقاعد شده ایم که می توانیم به قهرمانی های مهمی برسیم.”

پائولو دیبالا

“برای ما مهاجمان، گلزنی مهم است و به ما اعتماد به نفس می دهد. من به این کار نیاز داشتم. من چندین بازی بود که خوشحال نبودم و هر بازی این را بیشتر حس می کردم. در اختیار داشتن توپ و بازی در کنار هم تیمی هایم را دوست دارم و دلم برای آن تنگ شده بود. امیدوارم این گل بتواند به من اعتماد به نفس بدهد. سال گذشته برای من سال فوق العاده ای بود. من امسال به خوبی سال گذشته شروع نکردم اما سعی می کردم بازی ها را ببینم و بفهمم که برای پیشرفت باید چه چیز هایی را اصلاح کنم و شاید بیش از حد فکر می کردم و این اشتباه است زیرا بازیکن باید با آرامش وارد زمین شود. من امروز عالی نبودم اما این گل مهم بود و از پیروزی به دست آمده خوشحالم. من رابطه ی خیلی خوبی با مربی دارم، ما همیشه صحبت می کنیم و ارتباط خوبی داریم و این زیباست. او همیشه به من باور داشته و همیشه از من به خوبی یاد کرده است. من هنوز خیلی کار ها می توانم برای او انجام دهم، باید در تمرینات و همه ی شرایط به همین شکل ادامه دهم.”