پیرلو:”بازی بارسلونا را از ذهنتان خارج کنید”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آندره آ پیرلو به بازیکنان یوونتوس می گوید که بازی بارسلونا را از ذهنشان خارج کنند و بر بازی با جنوا تمرکز کنند، ولی همچنین در مورد این که چرا از دست خوان کوادرادو عصبانی می شود هم صحبت می کند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این بازی از ساعت ۱۷:۰۰ به وقت گرینویچ (۲۰:۳۰ به وقت تهران) آغاز می شود.

آندره آ پیرلو در مصاحبه با تلویزیون یوونتوس اظهار داشت: “اگر هنوز بارسلونا را در ذهن داشته باشیم، باید سریعا تغییر کنیم، برگ جدیدی را ورق بزنیم و حس انسجام پیدا کنیم.”

“باید بهتر از چهار بازی قبلی خودمان در سری آ کار کنیم. من می خواهم همان عطش و اراده را ببینم، در غیر اینصورت غافلگیری بدی خواهیم داشت.”

“آلوارو موراتا بعد از کاهش محرومیت دو هفته ای به دلیل توهین به داور دوباره برای این بازی در دسترس است.”

“بازی در برابر جنوا سخت خواهد بود. آن ها در دفاع و ضد حمله خیلی خوب هستند. آن ها بازیکنان سریع و فیزیکی در خط حمله دارند پس ما باید تمرکز زیادی داشته باشیم.”

“من همیشه بازی در ماراسی را دوست داشتم. این استادیومی به سبک انگلیسی است و من در اینجا یک گل برای یوونتوس به ثمر رسانده ام.”

خوان کوادرادو تا به اینجای فصل یکی از با ثبات ترین بازیکنان یوونتوس بوده است.

آندره آ پیرلو افزود: “او مهره ای بسیار مهم برای ماست و سال هاست که همینطور بوده است. او می داند که چگونه در دفاع و ضد حمله کار کند اما برخی اوقات با او مشکلاتی داشته ام چون او کار های تکنیکی و تغییر جهت های خیلی زیادی می دهد، بجای آن که هر لحظه در بازی باقی بماند.”