یوونتوس و آتالانتا به تساوی رسیدند

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یوونتوس و آتالانتا با تساوی ۱-۱ در چهارشنبه شب در استادیوم آلیانز امتیازات را تقسیم کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – فدریکو کیه زا با ضربه ی کات دار زیبا گل اول را به ثمر رساند، سپس فرولر با ضربه ی محکم برای آتالانتا گلزنی کرد و با مهار پنالتی رونالدو در نیمه دوم امتیازات تقسیم شد.

کیه زا با ضربه ی کات دار توپ را به کنج دروازه فرستاد

آتالانتا از ابتدا با پرس از جلو کار را آغاز کرد و در دقیقه ۴ با ضربه ی والی پسینا، شزنی وادار به واکنش شد. سپس اشتباه دفاعی از تیم آتالانتا، در صحنه ای که موراتا روی پاس به عقب اشتباه از رومرو به توپ رسید و توپ را به رونالدو رساند و ضربه ی محکم این بازیکن به بیرون رفت. بیانکونری در نهایت حسرت موقعیت از دست رفته در دقیقه ی ۱۱ را خورد. موراتا از تله ی آفساید فرار کرد و توپ را در موقعیتی ۲ به یک به رونالدو رساند. ضربه ی این بازیکن دفع شد اما توپ در مقابل دروازه ی خالی به موراتا رسید و این بازیکن با ضربه ی پشت پا توپ را به بیرون فرستاد. دلیخت ضربه ی دوان زاپاتا را دفع کرد، سپس آرتور به دلیل آسیب دیدگی جای خود را به رابیو داد. یوونتوس درست قبل از دقیقه ی ۳۰ با ضربه ی تماشایی فدریکو کیه زا به برتری ۱-۰ دست یافت. بنتانکور توپ را به او رساند، او از سد یار مستقیم خود گذشت و با ضربه ی کات دار توپ را به کنج بالایی دروازه فرستاد. شزنی لحظاتی بعد در موقعیتی تک به تک در برابر زاپاتا عالی کار کرد دروازه ی خود را بسته نگه داشت.

فرولر گل تساوی را زد، گولینی مانع گلزنی یووه شد

در شروع نیمه ی دوم یووه به دو برابر کردن برتری خود روی یک و دو ی موراتا و مک کنی و ضربه ی مهاجم اسپانیایی نزدیک شد اما گولینی با جلوتر آمدن از خط دروازه و با صورت خود توپ را دفع کرد. آتالانتا در دقیقه ی ۵۷ با ضربه ی محکم فرولر که به زیر تیر افقی دروازه برخورد کرد به گل تساوی دست یافت. یووه دوباره به تلاش برای پس گرفتن برتری خود ادامه داد و دو فرصت گلزنی ایجاد کرد که گولینی دروازه را بسته نگه داشت. اولین بار مهار ضربه ی پنالتی رونالدو که به خاطر خطا بر روی کیه زا در محوطه ی جریمه اعلام شده بود و دومین بار واکنشی فوق العاده برای مهار ضربه ی موراتا بود. سپس نوبت به شزنی رسید تا واکنش نشان دهد و او با پروازی بلند ضربه ی سر رومرو را با کف دست دفع کرد. گولینی ضربه ی زمینی زوایه دار دنیلو را با پا دفع کرد، در حالی که شزنی با کف دست مانع گل شدن توپ پاپو گومز شد و بازی با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید.

یوونتوس: شزنی، کوادرادو، دلیخت، بونوچی، دنیلو، مک کنی، آرتور (رابیو دقیقه ۲۶)، بنتانکور، کیه زا (الکس ساندرو دقیقه ی ۷۵)، موراتا (دیبالا دقیقه ی ۸۴)، رونالدو.

نیمکت نشینان یوونتوس: بوفون، پینسولیو، الکس ساندرو، دراگوسین، فرابوتا، رمزی، رابیو، برناردسکی، پورتانووا، کولوسفسکی، دیبالا، دا گراچا.

آتالانتا: گولینی، پالومینو، جیمسیتی، هاته بوئر، ده رون، فرولر، گوسنس، مالینوفسکی، پسینا، دوان زاپاتا

نیمکت نشینان آتالانتا: روسی، اسپورتیلو، سوتالو، لامرز، موریل، گومز، موجیکا، دی پائولی، جیابوئا،  میرونچوک، آماد دیالو.