آندره آ پیرلو گفت یوونتوس از نظر فیزیکی در شرایط خوبی است و انتظار بازی ای کلاسیک را در برابر پارما با مربیگری فابیو لیورانی دارد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – بیانکونری در این فصل هنوز در سری آ شکست نخورده است اما پس از ۱۲ هفته در رده ی سوم جدول و با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به میلان قرار دارد.

بازی بعدی سفر به پارما خواهد بود که این تیم در پنج بازی آخر خود در تمامی رقابت ها شکست نخورده و هر سه بازی خود در سری آ را با تساوی پشت سر گذاشته است از جمله تساوی ۲-۲ برابر میلان در سن سیرو در هفته گذشته.

سرمربی پیرلو در مصاحبه با تلویزیون یوونتوس اظهار داشت: “پارما عملکرد خوبی داشته است، از زمانی که آن ها شکل بازی خود را تغییر دادند، نتایج مثبت و مهمی در برابر جنوا و میلان کسب کرده اند.

آن ها تیمی در حال ریکاوری هستند، مربی جدیدی دارند و باید برابر آن ها مراقب باشیم. همچنین به این دلیل که تنها بعد از سه روز به میدان می رویم و باید قدرت فیزیکی و ذهنی خودمان را بر گردانیم.”

مربی بیانکونری گفت که انتظار بازی کلاسیک را در برابر پارما با مربیگری فابیو لیورانی دارد.

آندره آ پیرلو در ادامه گفت: “من انتظار یک بازی کلاسیک را دارم که تیم حریف به دنبال انجام کار دفاعی خوب و ضد حمله باشد. آن ها بازیکنان بسیار سریعی در انتقال به فاز هجومی دارند، مانند ژروینیو و یان کارامو. باید در زمینه مالکیت توپ بسیار محتاط باشیم و سپس بازی را به خوبی توسعه دهیم.”

آندره آ پیرلو افزود که لیورانی را به خوبی می شناسد و گفت مربی پارما توانسته همان ایده هایی را به تیمش منتقل کند که خودش به عنوان بازیکن در دوران بازی خود داشته است.

پیرلو افزود: “من او را به عنوان بازیکن به خوبی می شناسم. از نظر ذهنی و فنی بسیار عالی بود. او قبل از اینکه توپ را دریافت کند، فکر می کرد.

به عنوان مربی او کم و بیش همان ایده ها را به تیمش منتقل می کند. او در لچه خیلی خوب بود و حتی حالا هم کیفیت کاری خود را در باشگاهی جدید نشان می دهد اما او هم به زمان نیاز دارد.”

یوونتوس پس از تساوی ۱-۱ مقابل آتالانتا در روز چهارشنبه به این بازی آمده و مربی پیرلو گفت بعد از تساوی کمی عصبانی بوده است.

“ما کمی عصبانی بودیم زیرا بازی خوبی را برابر تیمی خوب انجام دادیم اما افسوس استفاده نکردن فرصت های زیادی که خلق کردیم را می خوردیم و نتوانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.”

اما این مربی تأکید کرد که او نگران نیست زیرا بازیکنان بانوی پیر از نظر فیزیکی در شرایط خوبی قرار دارند.

او افزود: “ما از نظر فیزیکی در شرایط خوبی هستیم و این را در بازی در برابر آتالانتا ثابت کردیم. ما کم و بیش در یک سطح با تیم حریف بازی کردیم و حتی در برخی مقاطع از نظر فیزیکی برتر از حریف بودیم.

بله من از این نظر نگران نیستم اما وقتی هر سه روز یک بار بازی داشته باشید باید به سرعت ریکاوری انجام دهید.”