رونالدو جایزه ی پای طلایی را دریافت کرد

خبرنگار: سجاد عبداللهی

جایزه ی دیگری برای قهرمانی تأثیر گذار. امروز، کریستیانو رونالدو جایزه ی پای طلایی را دریافت کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این جایزه ای خاص و ویژه است زیرا هر بازیکن تنها یک بار در دوران فوتبال خود می تواند این جایزه را دریافت کند. در تاریخ ۱ دسامبر CR7 به عنوان برنده ی این جایزه معرفی شد و امروز او این جایزه را به دلیل مسائل مربوط به دستورالعمل های بهداشتی، پشت در های بسته دریافت کرد.

رونالدو جایزه ی پای طلایی را دریافت کرد

این قهرمان پرتغالی همچنین مطابق معمول رد پای خود را نیز ثبت کرد تا در تالار قهرمانان در مونت کارلو به یادگار نگهداری شود.

رونالدو گفت: “دریافت این جایزه باعث افتخار است. من خوشحالم که رد پای من در کنار رد پای دیگر قهرمانان بزرگ قرار خواهد گرفت و من از تمام کسانی که به من رأی دادند تشکر می کنم. من همیشه بیشترین توان را برای خوب بازی کردن و گل زدن انجام خواهم داد.”

در اول دسامبر برای اولین بار برنده ی جایزه ی افتخاری پای طلایی نیز اعلام شد. جایزه ای افتخاری برای دوران حرفه ای کاری که به شکل انحصاری به یک رئیس باشگاه که همچنان در حال فعالیت است داده می شود که این جایزه به آندره آ آنیلی اهدا شد.

رونالدو جایزه ی پای طلایی را دریافت کرد

۱۸مین جایزه ی پای طلایی توسط لوئیس دوکروئت، پسر پرنسس استفانی از موناکو و به نمایندگی از اعلی حضرت پرنس آلبرت دوم به کریستیانو رونالدو اهدا شد. همچنین پادشاه پیامی ویدئویی برای تبریک به برندگان ارسال کرد: “برای موناکو داشتن رد پای قهرمانی مانند کریستیانو رونالدو و مدیر باشگاه یوونتوس، آندره آ آنیلی در تالار جدید قهرمانان یک افتخار است.”

مراسم جایزه ی پای طلائی ۲۰۲۰ از طریق پخش زنده ی آنلاین در ۲۸ دسامبر انجام خواهد شد. این مراسم ۴۵ دقیقه به طول خواهد انجامید و به صورت آنلاین در سه ناحیه ی زمانی پخش خواهد شد که می توانید از وبسایت www.goldenfoot.com دیدن کنید.