مصاحبه های پس از بازی با پارما

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یووه با نتیجه ی ۴-۰ از سد پارما گذشت و عملکردی فراتر از نتیجه ی کسب شده داشت. در پایان بازی، رضایت زیادی در صحبت های پیرلو، بوفون و کولوسفسکی وجود داشت.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – گفته های آن ها به شرح زیر هستند:

آندره آ پیرلو

“رونالدو به دلیل از دست دادن پنالتی عصبانی بود اما ما چند روز برای فکر کردن به آن زمان داشتیم و او نشان داد که گلزنی چقدر برایش مهم است، در جریان بازی حتی بهتر از پنالتی. ما از نتیجه ی چهارشنبه راضی نبودیم اما عملکرد خوبی داشتیم. ما باید امتیازات از دست رفته در برابر آتالانتا را جبران می کردیم و به بهترین شکل این کار را انجام دادیم. ما به برد تیمی و گلزنی نیاز داشتیم و با انجام بازی خوب این کار را  انجام کردیم. در زمان خوبی هستیم، من نحوه ی فشار بر حریف را در زمانی که مالکیت توپ در اختیار آن هاست دوست دارم. ما در حال پیشرفت هستیم، روحیه ی درستی داریم اما تازه در شروع کار هستیم و باید این رویکرد را در همه ی بازی ها داشته باشیم. مک کنی ؟ او جنگنده است و توپ های زیادی را از حریف می گیرد اما مهم تر از همه این که او به خوبی در فضا های مناسب قرار می گیرد. موراتا ؟ ما غافل گیر نشدیم، ما می دانستیم که او بازیکن بسیار خوبی است و وقتی در شرایط خوبی باشد می تواند هر کاری انجام دهد.”

جیانلوئیجی بوفون

“این بازی را باید به هرشکل در اختیار می گرفتیم. حالا باید بازی بعدی را در خانه ببریم و سپس بازی های پشت سر هم شروع می شوند. من همچنین فکر می کنم که نتیجه ی بازی ها تا الآن همیشه نشان دهنده ی آن چه در زمین اتفاق افتاده نبوده اند. حالا ارائه ی نمایش های قاطعانه ی متعدد و انجام بازی های خوب برای ما مهم خواهد بود. بعد از آن می توانیم بگوییم که تیم آندره آ پیرلو هستیم. ما پستی و بلندی هایی خواهیم داشت که طبیعی است اما وقتی در اوج قرار بگیریم تماشای ما زیبا خواهد بود. من همیشه سعی دارم چیزی به هم تیمی هایم انتقال دهم، این تنها شکلی است که من برای فوتبال بازی کردن بلدم. بازگشت؟ وقتی به اینجا بر می گردم همیشه خاطرات زیادی دارم.”

دژان کولوسفسکی

“من از بازگشت به پارما خیلی خوشحال بودم. من این استادیوم را خیلی دوست دارم. وقتی بازی می کنید باید به شما خوش بگذرد و ما همکاری زیادی با یکدیگر داریم. نگاه به بازی هم تیمی ها و جا عوض کردن برای انجام بهترین بازی مهم است. من واقعا بازی به این شکل را دوست دارم. می خواهم بیشتر پیشرفت کنیم و بیشتر به هم تیمی هایم کمک کنم. مربی آزادی عمل زیادی به من می دهد و این من را خوشحال می کند. گلی که زدم ؟ وقتی بازی می کنم همیشه به گلزنی فکر می کنم و وقتی موفق به این کار می شوم خوشحال هستم.”