پیرلو: “بازگشت دیبالا و دوری آرتور”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آندره آ پیرلو در مصاحبه با تلویزیون یوونتوس اظهار داشت که پائولو دیبالا پس از مصدومیت به ترکیب یوونتوس بر می گردد در حالی که آرتور بازی فردا در برابر فیورنتینا را از دست خواهد داد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – بازیکن آرژانتینی به دلیل مصدومیت عضله ای به همراه بقیه ی تیم به پارما سفر نکرد و در پیروزی شنبه شب حضور نداشت اما برای بازی فردا با فیورنتینا در بین نفرات قرار خواهد گرفت. آندره آ پیرلو در مصاحبه با تلویزیون یوونتوس گفت: “او امروز کمی به همراه تیم و کمی هم انفرادی تمرین کرد، او می تواند برای بازی به ما اضافه شود.”

او افزود: “شرایط دمیرال بهتر است اما آرتور بازی را از دست خواهد داد. او هنوز بعد از برخوردی که در بازی با آتالانتا داشت احساس درد می کند.”

مربی پیرلو با چزاره پراندلی روبرو خواهد شد که از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ سرمربی تیم ملی ایتالیا بود.

آندره آ پیرلو در این خصوص اظهار داشت: “من خاطرات خوبی از او دارم، ما به فینال یورو رسیدیم و یک جام جهانی و یک جام کنفدراسیون ها را در کنار هم گذراندیم. ما هر دو از برشا آمدیم و یکدیگر را به خوبی می شناسیم. او مربی خوبی است و من از این که فردا او را می بینم خوشحالم.”

“فیورنتینا در شرایط سختی قرار دارد اما آن ها تیم بسیار خوبی هستند. آن ها بازیکنی فیزیکی مانند دوشان ولاهوویچ و بازیکنی فنی مانند فرانک ریبری را دارند. آن ها در عمق دفاع خواهند کرد و روی ضد حملات موقعیت ایجاد می کنند، ما باید مراقب باشیم.”

یوونتوس از ۴ بازی قبلی خود در سری آ ۳ پیروزی به دست آورده و پیرلو می خواهد همان روند پیشرفت در هفته های اخیر را ببیند.

“راز موفقیت در برابر پارما ذهنیت درست ما بود. از اینکه بازی در برابر آتالانتا را نبردیم عصبانی بودیم. ما خوب بازی کردیم، با رویکرد درست و اشتیاق برای تسلط بر بازی از ابتدا تا انتها، این باید روحیه ی ما در هر بازی باشد.”