پیروزی فیورنتینا در آلیانز

خبرنگار: سجاد عبداللهی

فیورنتینا در استادیوم آلیانز برابر یوونتوس ۱۰ نفره، در بازی که آخرین بازی سال ۲۰۲۰ بود، به برتری ۳-۰ رسید.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – ولاهوویچ تنها سه دقیقه پس از آغاز بازی دروازه را باز کرد، سپس گل به خودی از الکس ساندرو و گل کاسرس به معنی برتری فیورنتینا بود.

فیورنتینا از یوونتوس ۱۰ نفره پیش افتاد

فیورنتینا با گلزنی زود هنگام تنها سه دقیقه پس از آغاز بازی ورزشگاه آلیانز را در حیرت فرو برد. ریبری توپ را به ولاهوویچ رساند و او هم با حرکت به داخل محوطه و ضربه ی چیپ از بالای سر شزنی که جلو آمده بود دروازه را باز کرد. سپس یوونتوس در دقیقه ی ۱۶ با دریافت کارت قرمز کوادرادو که توسط VAR برای بررسی تکل خطرناک او روی پای کاستروویلی مورد بازبینی قرار گرفت، ۱۰ نفره شد. در نتیجه رمزی تعویض شد و به جای او دنیلو وارد بازی شد. تیم مهمان می توانست برتری خود را دو برابر کند. آن ها چند موقعیت را هدر دادند اما آزمون واقعی برای دروازه ی یوونتوس با ضربه ی محکم کاستروویلی و دفع توپ فوق العاده از گوشه ی دروازه توسط شزنی با نوک انگشتان خود به وقوع پیوست. رونالدو برای جبران گل خورده به سمت دروازه حریف ضربه زد اما توپ او به تور کناری دروازه برخورد کرد. سپس چند دقیقه بعد دراگوفسکی شوت او از فاصله ی زیاد را دفع کرد .

ویولا دو گل دیگر هم به ثمر رساند

برناردسکی در ابتدای نیمه ی دوم به جای موراتا به بازی رفت. گل رونالدو روی ارسال مواج مک کنی در دقیقه ی۵۷ به دلیل آفساید مردود شد و ضربه ی دنیلو از فاصله ی زیاد هم در چهارچوب نبود. دراگوفسکی با کف دست ضربه ی کیه زا را دفع کرد و سپس در دقیقه ی ۷۲ کولوسفسکی به جای مک کنی به بازی رفت. ویولا در دقیقه ی ۷۵ با بد شانسی یوونتوسی ها برتری خود را دو برابر کرد. بیراگی ارسالی تند و تیز انجام داد، بونوچی به توپ نرسید و توپ با برخورد به الکس ساندرو وارد دروازه شد. گل سوم و آخر مسابقه پنج دقیقه بعد با گلزنی کاسرس از فاصله ی نزدیک روی ارسال بیراگی به ثمر رسید.

یوونتوس: شزنی، کوادرادو، دلیخت (فرابوتا دقیقه ی ۸۷)، بونوچی، الکس ساندرو، کیه زا، مک کنی (کولوسفسکی دقیقه ی ۷۳)، بنتانکور، رمزی (دنیلو دقیقه ی ۲۰)، موراتا (برناردسکی دقیقه ی ۴۶)، رونالدو.

نیمکت نشینان یوونتوس: پینسولیو، بوفون، دیبالا، دنیلو، برناردسکی، دا گراچا، دراگوسین، فرابوتا، پورتانووا، کولوسفسکی.

فیورنتینا: دراگوفسکی، کاسرس، میلنکوویچ، پزلا، ایگور، بیراگی، آمرابات، بورخا والرو، کاستروویلی، ریبری، ولاهوویچ.

نیمکت نشینان فیورنتینا: تراسیانو، مارتینز کوارتا، بوناونتورا، دانکن، کوامه، ساپونارا، لیرولا، ونوتی، بارکا، کالیون، پولگار، ایسریک.