آمار بازی یوونتوس – اودینزه

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پنج آمار از بازی یوونتوس اودینزه

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این آمار به شرح زیر می باشد.

گلزنی همیشگی

یوونتوس در همه ی ۹ بازی قبلی خود در سری آ برابر اودینزه گلزنی کرده است. آخرین باری که فریولیانی ها توانستند دروازه ی خود را در برابر یووه بسته نگه دارند به ماه آگوست سال ۲۰۱۵ با حضور اورستیس کارنزیس درون دروازه بر می گردد. از سال ۲۰۰۰ به بعد، یوونتوس توانسته در بیشترین بازی ها در برابر این تیم کلین شیت کند (۲۱ بار)؛ اگرچه بیانکونری در هفت بازی از ده بازی آخر خود در برابر فریولیانی ها حداقل یک گل دریافت کرده است.

اودینزه در تورین

در ۱۸ بازی خارج از خانه ی آخر انجام شده در تورین در سری آ، اودینزه تنها یک بار در برابر یوونتوس بیش از دو گل در یک بازی به ثمر رسانده است. در برتری ۲-۱ در ژانویه ی ۲۰۱۱ (با گل های کریستین زاپاتا و سانچز).

گلزنی با ضربه ی سر

بیانکونری در این فصل در لیگ ۵ بار با ضربه ی سر به گل رسیده از جمله دو گل از سه گل آخر زده شده. به شکل دقیق تر، بیانکونری به ازای هر ۳۵ ارسال در جریان بازی یک گل با ضربه ی سر به ثمر رسانده است. تنها میلان (۱ گل به ازای هر ۲۵ ارسال) از این نظر آمار بهتری تا اینجا در فصل ۲۰۲۰/۲۰۲۱ سری آ داشته است.

برابری رونالدو با اودینزه

کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۲۰ در تمامی رقابت ها ۴۱ گل به ثمر رساند. این تعداد گل دقیقا به اندازه ی گل های اودینزه در این سال میلادی در تمامی رقابت ها می باشد.

سهم موراتا

آلوارو موراتا روی ۹ گل (چهار گل و پنج پاس گل) در ۱۱ بازی در این رقابت ها نقش مستقیم داشته است. این مهاجم یوونتوس تنها یک بار در دوران بازی خود در ۱۱ بازی ابتدایی خود در یکی از پنج لیگ معتبر اروپا آمار بهتری داشته است. تأثیر بر ۱۲ گل (۸ گل و چهار پاس گل) در فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ با چلسی.