پیرلو: “دیگر هرگز این اتفاق نمی افتد”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

آندره آ پیرلو اطمینان داد که با شاگردانش پس از شکست در برابر فیورنتینا صحبت های خوبی داشته است. “من دیگر هرگز نمی خواهم چنان عملکردی را ببینم.”

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – بازی با اودینزه از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه به وقت گرینویچ (ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران) در روز یکشنبه آغاز می شود.

بیانکونری با شکست ۳-۰ برابر فیورنتینا در خانه و در پایان سال ۲۰۲۰ غافل گیر شد.

آندره آ پیرلو در مصاحبه با تلویزیون یوونتوس گفت: “ما دوشنبه دوباره برای تمرین دور هم جمع شدیم و من اشتیاق تیمم برای دوباره برخاستن پس از عملکردی بد را دیدم.”

“بازی سختی در پیش داریم، زیرا اودینزه در این مدت در شرایط خوبی قرار داشته است. آن ها تیمی فیزیکی، با سازمان و خطرناک در ضد حملات هستند. ما باید تمرکز خودمان را بر پیشگیری از خلق موقعیت حریف با استفاده از یارگیری مهاجمان و هافبک های جلوکشیده ی آن ها بگذاریم. ما روبرتو پریرا را به خوبی می شناسیم زیرا او جزو بازیکنان ما بوده است، پس بازی خیلی سختی خواهد بود.”

خوان کوادرادو به دلیل اخراج در جریان شکست ۳-۰ برابر فیورنتینا محروم است در حالی که آرتور ملو، مریح دمیرال و جورجیو کیلینی تمرینات را از سر گرفته اند.

“ما درباره ی آن بازی صحبت کردیم و همه چیز در مورد آن بازی اشتباه بود، از ذهنیت ما گرفته تا تمام جزئیات. این حالت بدی برای تمام کردن ۲۰۲۰ بود. جلسه ی خوبی داشتیم که در آن در مورد اهداف آینده و اتفاقاتی که افتادند صحبت کردیم، پس ملاقات سازنده ای بود.”

“من هرگز نمی خواهم چنان عملکردی را دوباره ببینم. اخیرا از جهات متعددی پیشرفت کرده ایم اما من متقاعد شده ام که ما می توانیم خیلی بهتر از این عمل کنیم.”

این اولین فصل مربیگری پیرلو است. آیا او تا اینجا درس های ارزشمندی آموخته ؟

“درست مانند زمانی که بازیکن بودم، ما باید موقعیت ها را به صورت کلی بسنجیم و تصویر بزرگتر را ببینیم. تبدیل شدن از قهرمان به هیچ در رسانه ها بسیار راحت است اما من به آن عادت دارم زیرا قبلا بازیکنی در سطح اول فوتبال بودم. این چیز جدیدی نیست.”

“وقتی مسئولیت یوونتوس را به عهده دارید با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و باید مسئولیت پذیری زیادی داشته باشید اما من برای این کار آماده ام.”