روسوچی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد

خبرنگار: سجاد عبداللهی

مارتینا روسوچی در یوونتوس باقی خواهد ماند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این بازیکن شماره ۸ قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرده است که پیوند او را با یوونتوس محکم تر می کند. او آماده می شود تا صفحات جدیدی از تاریخ را در کنار ما رقم بزند.

مارتینا از کودکی هوادار سرسخت یوونتوس بود. او به رویای خود که پوشیدن پیراهن سیاه و سفید بود در سال ۲۰۱۷ دست یافت، سالی که تیم بانوان یوونتوس تأسیس شد. از آن تابستان تا بحال، ماجراجویی شگفت انگیزی شروع شد که او نقش خود را در کتاب تاریخ باشگاه در موارد بسیاری به یادگار گذاشت. در حقیقت، تأثیر او خیلی سریع اتفاق افتاد. او اولین گل تاریخ باشگاه را برای بیانکونره به ثمر رساند، در دربی در جام حذفی ایتالیا. تنها سه دقیقه بازی برای این که او برای اولین بار به عنوان بازیکن یوونتوس جشن گلزنی خود را بر پا کند کافی بود و این شادی ها در آنجا به پایان نرسیدند.

بعد از آن گل، تیم رشد سریع داشته و مارتینا به همراه تیم رشد کرده است. گلزنی دوباره، غلبه بر موانع و بردن. از سال ۲۰۱۷، او به سه قهرمانی در لیگ، یک جام حذفی و یک سوپرکاپ ایتالیا دست یافته که همگی با تجربه ی لحظاتی همراه بوده که در تاریخ باشگاه ماندگار شده اند. اگرچه چالش هایی که ما در کنار هم با آن ها مواجه خواهیم شد تمام نشده اند. ۲۰۲۱ با تلاش برای کسب سوپر کاپ آغاز می شود و با همان انگیزه ی همیشه برای بردن در کنار هم.

تبریک به تو مارتینا. تو را در زمین مسابقه می بینیم.