مصاحبه های پس بازی با اودینزه

خبرنگار: سجاد عبداللهی

چهار گل برای آغازی خوب در سال جدید. یووه با دبل رونالدو و گل های کیه زا و دیبالا ۴-۱ اودینزه را شکست داد. این بازی نشانی از رشد بیانکونری با گذشت هر دقیقه بود و مربی تیم آندره آپیرلو، کیه زا و بنتانکور رضایت خود را ابراز کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – گفته های آن ها به شرح زیر است:

آندره آ پیرلو

“این بهترین یوونتوس ممکن نبود، ما در بازی قبلی شکست بدی برابر فیورنتینا داشتیم. در ابتدا ما کمی با ترس بازی می کردیم زیرا آن ها با دو مهاجم خود به خوبی در عمق حمله می کردند. ما فضای زیادی را به آن ها داده بودیم اما ذهنیت خوبی داشتیم، با حوصله بازی کردیم و بهتر شدیم. ما باید به توانایی هایمان ایمان داشته باشیم و همیشه برای رسیدن به اهدافمان مصمم باشیم. دیبالا؟ او این روز ها خیلی خوب کار کرده است. او در بازی تلاش زیادی داشت و از گلزنی او خوشحالیم. کیه زا؟ وقتی ما در دفاع هستیم، باید تمرکز کنیم تا وقتی توپ را پس می گیریم، او بتواند از فضا استفاده کند و امشب او این کار را به خوبی انجام داد.”

فدریکو کیه زا

“در نیمه ی دوم، ما در حمله به عمق از عرض بیشتری استفاده کردیم. در نیمه ی اول آن ها به خوبی فضا ها را پوشش دادند، مربی از ما خواست تا این فضا را باز کنیم و ما در به ثمر رساندن گل برتری خوب کار کردیم. سپس، وقتی اودینزه باز تر بازی کرد، ما به سه امتیازی که می خواستیم رسیدیم. من همیشه با هدف ارائه بهترین عملکردم برای تیم به میدان می روم و پیوستگی در این عملکرد اعتماد به نفس بیشتر و بیشتری به من می دهد. چهارشنبه، ما بازی بسیار مهمی داریم، با انگیزه به سراغ آن بازی می رویم چون ما یوونتوس هستیم.”

رودریگو بنتانکور

“ما خیلی خوب شروع نکردیم، سپس برای بردن انگیزه نشان دادیم و در نیمه ی دوم عالی بودیم. اگرچه یک گل خوردیم که نباید اینطور می شد. باید همین ذهنیت را برای کل ۹۰ دقیقه داشته باشیم. ما هرگز نباید تسلیم شویم. حالا باید استراحت کنیم و به بازی با میلان بیندیشیم.”