جیرلی تا سال ۲۰۲۲ بازیکن بیانکونره خواهد بود

خبرنگار: سجاد عبداللهی

گل های او همیشه سبب جشن گرفتن ما شده و حالا ما دلیل دیگری برای شادی دوباره داریم زیرا کریستیانا جیرلی آینده ی خود را تا سال ۲۰۲۲ به یوونتوس اختصاص داده است.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این بازیکن شماره ۱۰ به تازگی قرارداد با باشگاه تمدید کرده است. قراردادی که در سال ۲۰۱۸ آغاز شد و از نظر موفقیت چیزی کم نداشته است.

در کنار هم تیمی هایش در بیانکونره، جیرلی به دنبال ادامه ی داستان موفقیت آمیز خود در پیراهن سیاه و سفید خواهد بود. در طول این قرارداد او دو قهرمانی در لیگ، دو کوپا ایتالیا و یک سوپرجام ایتالیا را برده است و در حالی که این جوایز فوق العاده در رزومه ی او خواهند درخشید، نمایش های مهم، از خود گذشتگی و گل های تعیین کننده ی اوست که به او و یوونتوس در رسیدن به این افتخارات کمک کرده است.

از ابتدای حضور او در وینوو از برشا، جیرلی در کل ۴۳ بار در تمامی رقابت ها موفق به گلزنی شده که او را به دومین گلزن برتر باشگاه پس از باربارا بونانسه آ تبدیل می کند. از اولین گل او در برابر کیه وو ورونا در سپتامبر ۲۰۱۸ تا گلزنی در فینال سوپرکاپ ایتالیا در برابر فیورنتینا در اکتبر ۲۰۱۹ و تاریخ سازی با گلزنی در برابر ناپولی که ۲۰۰مین گل یوونتوس در سری آ بود در دسامبر ۲۰۲۰٫ توانایی جیرلی در گلزنی چیزی است که او را از بقیه متمایز می کند.

با آمدن سال جدید، او به سمت چالش های بعدی پیش رو حرکت می کند که با نیمه نهایی سوپرکاپ ایتالیا در ژانویه و با همان عطش و اشتیاق همیشگی برای کمک به هم تیمی هایش در به دست آوردن افتخارات جدید آغاز می شود.

تبریک به تو، کریستیانا. تو را در زمین فوتبال می بینیم.