پیرلو: ” فردا روز خاصی خواهد بود”

خبرنگار: سجاد عبداللهی

قبل از بازی بزرگ فردا در برابر میلان، آندره آ پیرلو در نشست خبری با رسانه های دعوت شده در کنفرانسی مجازی به گفتگو پرداخت. مربی در مورد آن چه از تیمش می خواهد و شرایط بازیکنان قبل از بازی فردا در برابر صدرنشین لیگ در سن سیرو صحبت کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – در اینجا به صحبت های او اشاره می کنیم:

یک شب مهم در میلان

“ما اهمیت بازی فردا را می دانیم. ما بازی خودمان را انجام خواهیم داد و بهترین عملکرد را خواهیم داشت. بازی خیلی مهمی خواهد بود اما تعیین کننده نیست. فردا برای من شب خاصی خواهد بود زیرا من خاطرات زیادی را با میلان تجربه کرده ام. بازی در این آن جا به عنوان بازیکن فوق العاده بود، فکر می کنم به عنوان مربی هم همینطور باشد. ما باید اشتباهات کمی داشته باشیم و از نظر فنی خوب بازی کنیم تا به میلان برای نفوذ فضا ندهیم که این یکی از نقاط قوت آن هاست. هیچ بهانه ای برای فردا وجود ندارد. لیست تیم در تمامی پست ها کاملا رقابتی است. دیگر تیم ها هم مشکلات مشابهی داشته اند. من می خواهم یووه ای را ببینم که از قدرت خود مطمئن است و بازی ای را که در ذهن داریم انجام دهد.”

شرایط روسونری

“میلان مدت هاست که نباخته است. آن ها در جدول اول و تیمی هستند که باید آن ها را شکست دهیم. ما تلاش خواهیم کرد تا بازی خودمان را در سن سیرو تحمیل کنیم، بدون ترس. من روحیه ی خوبی در میلان می بینم، که سبب می شود آن ها بازی ها را ببرند. آن ها بعد از نتایجی عالی به این بازی آمده اند، آن ها می جنگند و در کنار هم دوندگی انجام می دهند و نمی خواهند ببازند.”

شرایط تیم

“ما با یک برد و یک ذهنیت مثبت شروع کردیم. بازی به بازی بهتر می شویم. تست کرونای الکس ساندرو مثبت شد. دیبالا خوب کار می کند؛ او نباید مشکلی برای این بازی داشته باشد. آرتور و رابیو هر دو بهبود پیدا کرده اند. فردا بررسی می کنیم که کدام بازیکنان را می توانیم به میلان بیاوریم. دنیلو بازیکن بسیار باهوشی است. او می تواند در پست های مختلفی بازی کند. برای من، عملکرد او غافل گیر کننده نیست. موراتا در حال ریکاوری و انجام فیزیوتراپی است و کیلینی و دمیرال شرایط نسبتا خوبی دارند.”

در مورد رونالدو

“ما از ابتدا سعی داشته ایم از ویژگی های رونالدو مانند نظم و زهر دار بودن او در سه نفر جلو استفاده کنیم. آیا او تعیین کننده است؟ البته، همانطور که در همه جا بوده اما وقتی چنین قهرمانی را در تیمتان دارید این طبیعی است.”

جدول رده بندی

“جدول رده بندی همیشه ارزش این رقابت ها را نشان می دهد. ما بازی به بازی برای بالاتر آمدن در جدول تلاش می کنیم و فقط به خودمان نگاه می کنیم. در آپریل خواهیم دید که کجا قرار داریم. در لیگ ایتالیا شما نمی توانید تسلیم شوید حتی برای یک لحظه و باید هر بازی را با تمرکز پشت سر بگذارید.”