آمار بازی تیم بانوان یوونتوس – رم

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پنج آمار از بازی تیم بانوان یوونتوس رم

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – این آمار به شرح زیر می باشد.

آخرین سوپر کاپ

بیانکونره مدافع عنوان قهرمانی است و در آخرین دوره ی سوپر کاپ بانوان ایتالیا قهرمان شده است. در آن بازی، بیانکونره با گل های کریستیانا جیرلی و آندریا استاسکووا با نتیجه ی ۲-۰ در برابر فیورنتینا به برتری رسید.

بازی های دسامبر

آخرین بازی سال ۲۰۲۰ در سری آ بازی تیم بانوان یوونتوس در برابر رم بود که بیانکونره در وینوو با دبل جیرلی و گل های سمبرانت و هرتیگ با نتیجه ی ۴-۱ به برتری رسید. سرتورینی هم گل رم را به ثمر رساند.

جالوروسی شوت زن

رم تیمی است که بیشترین آمار تعداد شوت به سمت دروازه را در این فصل سری آ (۱۸۱ شوت) به ثبت رسانده و بیشترین آمار گل در جریان بازی را دارد. آناماریا سرتورینی ۴۶ درصد گل های رم در سری آ را به ثمر رسانده است. ۶ گل از ۱۳ گل.

CRI

کریستیانا جیرلی که به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده است، در ۱۲ بازی از ۱۴ بازی آخر خارج از خانه در سری آ گلزنی کرده است. تنها بازی هایی که او نتوانسته در آن ها گلزنی کند، بازی هایی بوده که با برد یووه همراه نشده است. او که تاکنون ۱۱ گل در این فصل سری آ به ثمر رسانده است، بهترین گلزن این رقابت ها محسوب می شود.

مالکیت توپ

یووه و رم تیم هایی هستند که بالاترین درصد مالکیت توپ را در این فصل داشته اند. ۵۷٫۱% برای بیانکونره، ۵۶٫۵% برای جالوروسی.