صحبت های پیرلو قبل از بازی با ساسولو

خبرنگار: سجاد عبداللهی

با نیرویی تازه پس از پیروزی مهم برابر میلان، یوونتوس فردا در استادیوم آلیانز و در برابر ساسولو به میدان مسابقه باز می گردد. سرمربی تیم آندره آ پیرلو در کنفرانس مجازی در مورد این بازی با رسانه ها صحبت کرد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران گفته های او به شرح زیر است:

حریف فردا

“ساسولو تیم خیلی خوبی است. آن ها مدتی است که در کنار هم بازی کرده اند. مربی آن ها در بازی سازی بسیار توانمند است. بازی سختی خواهد بود، ما نباید به آن ها اجازه دهیم تا بدون فشار بازی کنند. من رابطه ی خوبی با دزربی دارم، او هم مانند من از برشا کار خود را شروع کرده است. او مسیر خوبی را طی کرده، ما اغلب درمورد فوتبال صحبت می کنیم. مربیان جوان و خوبی نیز خارج از کشور وجود دارند و هر کس مسیر خود را طی می کند.”

تفکر در مورد تیم

“ما مسئولیت های خودمان را می دانیم. ما نه سال است که برنده شده ایم، این که روی ما فشار وجود دارد طبیعی است. من از تیم خواسته ام که تمرکز و قدرت ذهنی خود را ارتقا دهند به ویژه وقتی که پیش میفتیم. این مرحله ی خیلی مهمی است. ما باید همین انگیزه را برای نتیجه گیری داشته باشیم در برابر همه ی حریفان و درآن صورت خواهیم دید که در ماه آپریل کجا هستیم.”

دست خالی تیم در خط دفاعی

“مثبت شدن تست کرونای بازیکنان بر ما تأثیر گذار هستند، همانطور که بر بقیه تأثیر گذارند. من چهار مدافع دارم، علاوه بر دی پاردو که می تواند در لب خط هم بازی کند. من میان آن ها انتخاب خواهم کرد زیرا ما در شرایط حساسی هستیم و نمی توانیم از بازیکنان دیگر استفاده کنیم.”

اخبار جدید در مورد بازیکنان

“شرایط کیلینی و مریح دمیرال خوب است. فردا مریح می تواند از ابتدا در ترکیب باشد. شرایط کولوسفسکی خوب است، شب گذشته من برای عملکرد خوب او از زمان حضورش در بازی به او تبریک گفتم. فردا خواهیم دید که آیا او از ابتدا در ترکیب قرار خواهد گرفت یا خیر. وضعیت موراتا بهتر شده است. فردا صبح تصمیم می گیریم که آیا از او استفاده کنیم یا خیر. چند روز قبل کیه زا از ناحیه لگن احساس ناراحتی می کرد و درخواست کرد که تعویض شود اما او بهبود پیدا کرده است. آرتور قبل از کریسمس مصدومیت شدیدی داشت و استراحت طولانی تری داشته است و اما حالا او بهبود پیدا کرده و به شرایط قبلی خود برگشته، او می تواند در کنار هر کسی بازی کند و او فوتبال را می شناسد. متأسفم که به برناردسکی اجازه ندادم که به شکل پیوسته بازی کند اما او به خوبی تمرین می کند و حداکثر توانش را در هربازی می گذارد. او برای ما مهم و قابل اطمینان است؛ او فرصت هایی خواهد داشت.”

پیروزی در برابر میلان

“پیروزی مهمی در میلان به دست آمد که همچنین در زمان مهمی هم بود اما اگر فردا پیروز نشویم این پیروزی کاربرد زیادی نخواهد داشت. اگرچ، من همچنان میلان را تیمی قدرتمند می دانم که باید آنها را شکست دهیم زیرا آن ها در صدر جدول هستند.”

آمادگی کیه زا

“من از عملکرد کیه زا غافل گیر نشده ام. من از کیفیت او مطلع بودم و می خواستم او را در تیمم داشته باشم. او هنوز می تواند پیشرفت زیادی داشته باشد، او جوان است و نمونه ای کوچک از قهرمانی بزرگ است. او باید بازی به بازی بهتر شود. بازی در سن سیرو می تواند نقطه ی شروع باشد.”