یووه قصد دارد نوار نتایج فوق العاده ی خود را ادامه دهد. پس از شروعی عالی در سال ۲۰۲۱، هدف تیم اکنون جام حذفی ایتالیا است که فردا در برابر جنوا آغاز می شود.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران در شب قبل از بازی در استادیوم آلیانز، مربی تیم آندره آ پیرلو، نظرات خود را قبل از این بازی در صحبت با تلویزیون یوونتوس بیان کرد.

“بازی مهمی خواهد بود. جام حذفی ایتالیا شروع می شود، می دانیم که وقتی رقابت آغاز شود، همه دوست دارند بازی کنند و برای رسیدن به انتها باید در بازی فردا شب پیروز شویم.”

جنوای متفاوت

“در مقایسه با زمانی که ما در لیگ با آن ها روبرو شدیم، جنوا از نظر هجومی تغییر کرده است. آن ها انرژی زیادی دارند، پس نبردی سخت و بازی دشواری خواهد بود. در کل من فکر می کنم که این بازی مشابه با بازی انجام شده در ماراسی خواهد بود، آن ها برای دفاع از دروازه ی خود و ایجاد موقعیت روی ضد حملات بازی خواهند کرد. ما بازی آن ها را تحلیل کرده ایم و برای این بازی به بهترین شکلی که می توانستیم آماده شده ایم.”

انتخاب ها و شروع سال ۲۰۲۱

“ما در حال ارزیابی وضعیت بازیکنان هستیم. جورجیو که مدتی با ما تمرین کرده است، باز خواهد گشت. جی جی از ابتدا در ترکیب خواهد بود و سپس وضعیت بقیه ی بازیکنان را در صبح ارزیابی خواهیم کرد. در ابتدای سال ۲۰۲۱، توان ذهنی که استفاده کردیم سبب ایجاد تفاوت شد. ما مشخص کردیم که اهداف ما چه هستند و از آن جا ما دوباره با قدرت آغاز کردیم، با تلاش برای این که تنها در مورد خودمان فکر کنیم.”

مصاحبه ی کامل را در تلویزیون یوونتوس ببینید.