آمار بازی تیم های بانوان پومیلیانو – یوونتوس  

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پنج آمار از بازی تیم های بانوان پومیلیانو یوونتوس

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران این آمار به شرح زیر می باشد.

جایگاه در جدول گروه

تیم بانوان یوونتوس اولین بازی جام حذفی در برابر پینک باری را با نتیجه ی ۴-۱ (دبل بونانسه آ و گل های ماریا آلوز و زمانیان) به برتری رسیدند. در بازی دیگر پینک باری و پومیلیانو به تساوی ۱-۱ دست یافتند. حتی با یک تساوی، بیانکونره به دور حذفی راه می یابد.

حریف

پومیلیانو که به تازگی به سری بی راه یافته با امتیازات برابر با ریوسیز کومو و یک بازی کمتر نسبت به این تیم در صدر قرار دارد. این تیم اهل ناپولی در ۱۱ بازی به ۷ برد، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و ۲۰ گل به ثمر رسانده و ۹ گل هم دریافت کرده است.

بهترین گلزن در جام حذفی

بهترین گلزن جام حذفی ایتالیا در تاریخ یوونتوس، آریانا کاروسو با ۹ گل زده است. این بازیکن شماره ۲۱ یوونتوس همچنین بیشترین حضور را در این رقابت ها (۱۴ بازی) تجربه کرده است.

بونانسه آ به دنبال ۵۰ مین گل

بونانسه آ که برترین گلزن تاریخ یوونتوس است، در دو بازی در سوپر کاپ ایتالیا در برابر رم و فیورنتینا سه بار گلزنی کرد. او تنها به یک گل دیگر برای رسیدن به رکورد ۵۰ گل زده نیاز دارد.

روند شکست ناپذیری

شاگردان گوآرینو در جام حذفی ایتالیا از ۲ می ۲۰۱۸ (شکست ۰-۱ در برابر برشا) تا به امروز شکست نخورده اند. از آن زمان تا بحال، آن ها در ۸ بازی شکست ناپذیر بوده اند و به ۷ پیروزی و یک تساوی دست یافته اند. به علاوه ی یک قهرمانی در جام حذفی.