مصاحبه های پس از بازی با جنوا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یووه با برتری ۳-۲ مقابل جنوا در وقت های اضافه و با گل تعیین کننده ی حمزه رافیا به یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا راه یافت.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران  پس از برتری ۲-۰ در نیمه ی اول با گل های دژان کولوسفسکی و آلوارو موراتا، گل های لنارت سیبورا و فیلیپو ملگونی برای تیم میهمان پاسخ گل های بیانکونری را دادند. مهاجم تیم زیر ۲۳ سال کسی بود که در پایان نیمه ی اول وقت های اضافه راه یابی یووه به یک چهارم نهایی را تضمین کرد.

مصاحبه آندره آ پیرلو، کاپیتان جورجیو کیلینی و حمزه رافیا پس از این رقابت دشوار به شرح زیر می باشد.

آندره آ پیرلو

“ما خودمان شرایط را برای خودمان سخت کردیم. شروع خوبی داشتیم و می توانستیم بازی را بهتر مدیریت کنیم. عدم تمرکز در صحنه ی گل اول حریف نشان می دهد که ما باید تلاش خیلی بیشتری داشته باشیم. حیف بود زیرا می توانستیم مدیریت بهتری داشته باشیم اما بازیکنان زیادی در زمین بودند که اولین تجربه ی خود در این مرحله را پشت سر می گذاشتند و می شد انتظار اشتباهات عجیب را داشت. کسب قهرمانی در جام حذفی یکی از اهداف ماست. اما حالا باید ریکاوری کنیم و برای بازی یکشنبه شب آماده شویم. کولوسفسکی هنوز خیلی جوان است و انتقال به یوونتوس دشوار است زیرا با هر لمس توپ فشار زیادی روی بازیکن وجود دارد. او باید تدام بهتری داشته باشد و در برابر دروازه ی حریف بی رحم تر باشد اما او کیفیت فوق العاده ای دارد. تمام بازیکنان جوان ما عملکرد بسیار عالی داشتند.”

جورجیو کیلینی

“من احساس بازیکن جوانی را داشتم که اولین بازی خود را انجام می دهد. من رادو دراگوسین را در کنار خودم می دیدم که جای پسر من است. من مدتی به دلیل مشکلات پشت سر هم از میادین دور بودم. مهم بود که دوباره در زمین اعتماد به نفس خودم را به دست بیاورم. ۶۰ دقیقه بازی کردن به من اعتماد به نفس می دهد و امیدوارم با توجه به نظر مربی بتوانم به تیم کمک کنم. ما امشب شروع خیلی خوبی داشتیم، دو گل زدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم. اگرچه وقتی بیش از حد اعتماد به نفس داشته باشید با ریسک انجام ندادن تمام کار هایی که باید انجام بدهید روبرو می شوید. این اتفاق در روز یکشنبه برابر ساسولو رخ داد، پس درک فاز های مختلف بازی چیزی است که باید قطعا در آن بهتر شویم. بازی با اینتر هم مهم است اما تعیین کننده نیست. ما حتی هنوز به نیمه ی فصل هم نرسیده ایم اما این بازی همچنان اهمیت دارد و می تواند به نفع هر یک از دو تیم تمام شود و دوست داریم که عملکرد خوبی در این بازی داشته باشیم.”

حمزه رافیا

“من بسیار راضی هستم. من برای بازی در تیم زیر ۲۳ سال در روز یکشنبه در کارارا بودم و حالا اینجا هستم و به تیم اول در جام حذفی ایتالیا کمک می کنم. من این گل را به مادرم تقدیم می کنم.”