مصاحبه های پس از بازی با اینتر

خبرنگار: سجاد عبداللهی

پس از شکست ۲-۰ یوونتوس در برابر اینتر در سن سیرو، مربی آندره آ پیرلو و جورجیو کیلینی نظرات خود را درباره ی این بازی بیان کردند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران – گفته های آن ها به شرح زیر می باشد.

آندره آ پیرلو

“ذهنیت ما از همان ابتدا اشتباه بود و در چنین بازی هایی وقتی عزم و اراده ی کافی نداشته باشید به مانعی بزرگ برخورد خواهید کرد. ما بیش از حد عقب نشینی کردیم و از خط حمله ی اینتر می ترسیدیم. ما کاملا مشغول کار دفاعی بودیم، بدون این که حمله ای داشته باشیم اما در چنین بازی هایی شما باید از نظر انگیزه مانند تیم رقیبتان باشید در رقابت های طولانی، این اشتباهات و کاستی ها می توانند اتفاق بیفتند اما باعث شرمندگی است زیرا ما در شرایط خوبی بودیم. اگرچه تیمی مانند یوونتوس هرگز نمی تواند چنین ذهنیتی داشته باشد. در تمرینات آماده سازی بر روی تغییر بازی آن ها و حرکت رو به جلوی هافبک های میانی آن ها تمرکز کرده بودیم و این دقیقا همان جایی است که آن ها توانستند با استفاده از آن گلزنی کنند. اگر تیم نتواند آنچه برای آن تمرین کرده ایم را به خوبی انجام دهد، مسئولیت آن با من است. ما نمی توانستیم نمایشی بدتر از این داشته باشیم اما حالا باید خودمان را به شرایط مناسب برگردانیم زیرا چهارشنبه فینال سوپرجام را پیش رو داریم.”

جورجیو کیلینی

“ما نتوانستیم در بازی، خودمان را پیدا کنیم. ما نتوانستیم ریتم بازی آن ها را خراب کنیم و در موقعیت های یک در برابر یک موفق نبودیم. ما سه روز دیگر باید در فینال بازی کنیم، پس باید بهبود پیدا کنیم. نباید بگذاریم این نتیجه ما را زمین گیر کند. ما با دانستن سختی هایی که تا بحال با آن ها روبرو شده ایم و روبرو خواهیم شد، برای نشان دادن توانایی هایمان زمان داریم. لحظاتی در بازی وجود دارند که باید متواضع باشید و اجازه دهید تیم حریف توپ را در اختیار داشته باشد. امروز ما وقتی توپ را در اختیار داشتیم خوب نبودیم و اشتباهاتی انجام دادیم که به آن ها اجازه ی ضد حمله داد. همچنین در زمان هایی که توپ را نداشتیم هم عملکردمان به اندازه ی کافی خوب نبود. مشخصا گفتن این مسائل بعد از بازی آسان است. سعی کردیم در طول بازی واکنش نشان دهیم اما نتوانستیم. خوشبختانه ما سه روز بعد دوباره بازی خواهیم کرد، چه بخواهیم چه نخواهیم، ما باید از نو شروع کنیم و توجه خودمان را بر بازی بعدی بگذاریم زیرا اولین جام فصل از راه رسیده و برای ما بسیار اهمیت دارد.”