آندره آ پیرلو و دنیلو در مورد سوپرکاپ به مصاحبه پرداختند.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران گفته های آن ها به شرح زیر می باشد.

اراده ی مربی برای بردن

آندره آ پیرلو اظهار داشت:

“ما برای بردن اینجا هستیم. ناپولی تیم قدرتمندی است. آن ها این را از زمان آمدن جنارو گتوزو در فصل گذشته نشان داده اند. آن ها تیمی تکنیکی هستند و دوست دارند توپ را در اختیار داشته باشند. ما باید در هجوم به خط دفاعی آن ها و استفاده از موقعیت هایی که به دست می آوریم خوب عمل کنیم. ما به راه حل های متنوع موجود نگاه کردیم، آن ها بازیکنان کم تعدادی در مقابل خط دفاعیشان دارند. این سوپرکاپ پس از یک شکست بد در لیگ فرارسیده و می خواهیم دوباره انگیزه پیدا کنیم و جام را به خانه ببریم. بازی در سن سیرو را باید فراموش کنیم و باید ذهنمان را آزاد کنیم.

سرمربی یوونتوس سپس در مورد برخی بازیکنان صحبت کرد:

“وویچک شزنی درون دروازه خواهد بود. مریح دمیرال در هفته های گذشته برخی مشکلات جسمانی داشته و مشکلات او برگشته اند، پس او را نخواهیم داشت. باید تصمیم بگیرم که آیا دژان کولوسفسکی از ابتدا بازی کند یا خیر.”

سوپرکاپ از نظر دنیلو

پس از سرمربی تیم آندره آ پیرلو، دنیلو صحبت کرد:

“در برابر ناپولی ما باید کاری متفاوت با سن سیرو انجام دهیم و باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و از ابتدا تا دقیقه ی ۹۰ بهتر بازی کنیم. در این بازی ها باید شجاعت داشته باشید. ما تابحال ثابت کرده ایم که تیم قدرتمندی داریم. خوش شانسیم که چند روز پس از شکست در برابر اینتر این فرصت را داریم که در برابر حریفی بازی کنیم که تیم و مربی خوبی دارد. هر سه روز یکبار بازی کردن آسان نیست اما ما تلاش می کنیم که بهتر شویم. من به خاطر بازیکنانی که در خط دفاعی در اختیار نداریم متأسفم اما ما برای این بازی آماده هستیم. جورجیو کیلینی برگشته و لئوناردو بونوچی هم حضور دارد. ما کاملا آماده ایم.”