مصاحبه های پس از بازی با بلونیا

خبرنگار: سجاد عبداللهی

یووه با دو گل و خلق موقعیت های متعدد سه امتیاز مهم را با شکست بلونیا در ظهر یکشنبه به دست آورد.

به گزارش باشگاه رسمی طرفداران یوونتوس ایران  عملکرد امروز بازیکنان آندره آ پیرلو راضی کننده بود و این مربی، وستون مک کنی و خوان کوادرادو نظرات خود را در مورد این نتیجه پس از پایان بازی بیان کردند.

آندره آ پیرلو

“تلاش در این بازی اهمیت بالایی داشت و ما به خوبی این کار را انجام دادیم، به ویژه در نیمه اول که موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. ما عملکرد خوبی در مقابل تیمی داشتیم که پرس زیادی روی ما ایجاد کرد اما ما توانستیم فضا پیدا کنیم. پس از بازی در سن سیرو دور هم جمع شدیم و اشتباهاتمان را بررسی کردیم. ما به خودمان گفتیم که تیم خوبی هستیم و سرنوشتمان در دست خودمان است. ما اجازه ی چند ضد حمله را به حریف دادیم اما وقتی با تعداد بالا حمله کنید این طبیعی است. باید از موقعیت هایی که ایجاد کردیم بهتر استفاده می کردیم، این چیزی است که بیش از همه ما را ناراحت می کند. آرتور ترجیح می دهد بالاتر بازی کند و بازیکن دیگری کار های دفاعی را انجام دهد. او دید و زمان بندی بسیار خوبی برای فرار از پرس حریف دارد. من آلوارو موراتا را به زمین فرستادم چون به یک مهاجم بیشتر نیاز داشتیم به ویژه به این دلیل که فضای بیشتری برای ما در حال ایجاد شدن بود.”

مصاحبه های پس از بازی با بلونیا

وستون مک کنی

“هر دو تیم میلانی دیروز امتیاز از دست دادند، بنابراین برد امروز برای ما مهم بود و توانستیم کمی امتیازات را جبران کنیم زیرا تا انتهای فصل این رقابت ادامه خواهد داشت. جلو رفتن همیشه یکی از ویژگی های بازی من بوده است. من دوندگی زیادی انجام می دهم و این یعنی می توانم کمی فضا برای استفاده ی هم تیمی هایم ایجاد کنم.”

مصاحبه های پس از بازی با بلونیا

خوان کوادرادو

“شزنی توپ من را به خوبی دفع کرد، سرعت توپ زیاد بود و من سعی کردم ضربه ی خوبی به توپ بزنم اما توپ به سمت دروازه ی خودمان تغییر جهت داد. ما باید هر بازی را طوری بازی کنیم که انگار یک فینال است و سعی کنیم به صدر نزدیک تر شویم. این چیزی است که ما برای ان تلاش می کنیم. جورجیو کیلینی یک رهبر است. ما می دانیم او چه توانایی هایی دارد. او مهره ای مهم برای ما است و همینطور لئوناردو بونوچی. آن ها همدیگر را به خوبی می شناسند و برای ما در دفاع حیاتی هستند.”