درباره ما


مدلی بهداشتی و مبتکرانه برای همه

J| Medical یک مرکز پزشکی با تجهیزات بهداشتی پیشرفته، با طیف گسترده ای از خدمات، از تشخیص گرفته تا پزشک تخصصی، از توانبخشی گرفته تا پزشکی ورزشی، با هدف استقبال و همراهی بیماران که در مسیر پیشگیری و مراقبت کامل آنان ارائه می شود.

J| Medical برای پاسخ به نیاز روزافزون ایجاد شده است تا بخش بزرگی از نارضایتی مردم را برطرف کند: اینکه بتوان به سرعت و با هزینه هایی پایدار به همراه تیم پزشکی متخصص و سطح بالا به همراه فناوری های پیشرفته اعتماد آنان را جذب کرد. اصولی که کلیه فعالیتهای ما را همراهی می کند قرار دادن بیمار در کانون توجهات است: اعم از آنکه آیا این آزمایشات تشخیصی است یا دوره های توانبخشی برای آنان لازم است، J| Medical رویکردی را ارائه می دهد که براساس نیازهای واقعی فرد الگوبرداری شده است، به منظور بهینه سازی زمان تشخیص و درمان، ارائه خدمات عالی، از طریق یک رابطه نزدیک بین پزشک-بیمار مورد اهمیت خواهد بود.

تبلیغ کنندگانی ماهر برای یک ابتکار تخصصی با دانش جمعی

J| Medical از ایده گروه یوونتوس و سانتا کلار متولد شده است: یکپارچگی فنون بهداشتی مهمترین اصل باشگاه های فوتبال ایتالیاست و تجربه یک اپراتور برتر بهداشت و درمان، مدلی خلاقانه از تعالی را در اختیار همه قرار می دهد. تیمی متشکل از ۶۰ متخصص سطح اول، دستگاههای تشخیصی نسل جدید، مرکز توانبخشی پیشرفته و مدرن که مطابق با استانداردهای مورد استفاده برای ورزشکاران حرفه ای طراحی شده است، کلینیک های جراحی، دو اتاق عمل برای جراحی سرپایی و یک الگوی سازمانی که به بیمار امکان می دهد مسیر خود را بدون اتلاف وقت برنامه ریزی کند.

فضایی سازمان یافته برای سلامت و رفاه

این مرکز در منطقه ای مجاور موزه یوونتوس، با کیفیت بالای تخصص پزشکی، در بخش شرقی ورزشگاه آلیانز فعالیت می کند، همراه با اقدامات بالینی دقیق، با آخرین نسل از ابزارهای تشخیصی و ساختاری مدرن در بیش از ۳۵۰۰ متر مربع، مطابق با پارامترها استقبال و کارآیی آن، با فضای باز برای توانبخشی طراحی شده است.