اینجا یوونتوس Undici، تجربه جدیدی برای جامعه بیانکونری‌ست.

یک مکان معاشرتی با جوی محرک با هدف ایجاد جامعه ای از افراد پرشور به همراه غذای ایتالیایی و فرهنگ فوتبالی. راهی جدید برای ارتباط با باشگاه یوونتوس خواهد بود که به زودی توسط Segafredo Zanetti در سراسر جهان ارائه خواهد شد.

اشتراک گذاری


شور و نگرش. میزگرد، یک میز مشترک که در وسط قرار دارد و مرکز کانون یوونتوس Undici (در ایتالیایی به معنی عدد یازده) است. اشتراک گذاری، یک نگرش ایتالیایی است و میزگرد جایی است که افراد قادر خواهند بود در اطراف این میز نمادین، یک فضای ممتاز ایتالیایی را تجربه کنند.

خوراک


یک غذای آماده و ساده که گلچینی جایگزین اما در عین حال معتبر از غذاهای محلی ایتالیا که نشان دهنده موفقیت هنر آشپزی در این کشور زیباست. مواد اولیه با کیفیت و غذاهای تازه مبتنی بر نشاسته منوی صبحانه تا ناهار را تشکیل می دهند. برشی از کالباس سالومی و پنیرها، سیب زمینی های جنوبی، ساندویچ ها و سوپ های داغ، برای داشتن یک پیش غذای سنتی محبوب. تمامی آنها همراه با یک نوشیدنی یا قهوه به روشی منحصر به فرد توسط Segafredo Zanetti فراهم شده اند.

خرید و بازی


یوونتوس Undici فراتر از فوتبال است، در این محوطه در واقع یک فروشگاه نیز وجود دارد که محصولاتی را حهت استفاده روزانه و محصولات برند Juventus Undici را ارائه می دهد، از مقالات فوتبال گرفته تا دسته‌بندی های جدید که منعکس کننده فرهنگ و سبک یوونتوس است. این امر تنها درمورد بازاریابی اقتصادی نیست، بلکه درمورد بازاریابی فرهنگ بیانکونری است.

جایی برای ملاقات دوستانه، بازی های دورهمی و فضایی که افراد می توانند در احساسات و خلق و خوی محیط غوطه ور شوند.

یادگیری


منحصر به فرد بودن یوونتوس. روش جذاب جدیدی خواهد بود برای کشف باشگاه و تیم که از طریق خاطرات، اسناد، پوسترها و تصاویری که در دکور Juventus Undici قرار گرفته اند امکان پذیر خواهد بود. این مکان نه تنها می خواهد هویت فوتبالی باشگاه را به افراد منتقل شود، بلکه میخواهد یکسری محتوای دقیق از فوتبال و تجربیات ایتالیایی را نیز نمایان کند.