کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران

کانون هواداران رسمی باشگاه یوونتوس

قسمتی از تاریخچه سایت:

جریان از وقتی که کلاس دوم دبستان بودم شروع شد. از اون زمان به بعد انگار مغزم به دو قسمت سیاه و سفید (بیانکونرو) تبدیل شد. قسمت سیاهش همیشه با بدی ها و پلیدی ها در تقابل بود و قسمت سفیدش هم همیشه میل به پیروزی و پیشرفت داشت… درست مثل ما یوونتوسی ها که همیشه با بدی ها و پلیدی ها مقابله کردیم و با اینکه مقلوب پلیدی ها شدیم، دوباره به اوج برگشتیم و قهرمان شدیم!! هر سال که بزرگتر میشدم میل بیشتری به دنبال کردن اخبار یوونتوس داشتم و تا سال اول راهنمایی تصمیم گرفتم که دیگه خودم یه سایت برای خبررسانی باشگاه یوونتوس داشته باشم. از اونجایی که اون زمان سایت های کمی اخبار یووه رو منتشر میکردن و خودم هم خیلی بچه بودم کارو با سیستم بلاگفا شروع کردیم و …

ادامه …

هدف اصلی تشکیل این سایت، ارائه خدماتی متفاوت و مدرن به هواداران باشگاه یوونتوس است.

شایان ذکر است:

  • هزینه صدور کارت های هواداری، از طریق پرتالی که در اختیار داریم مستقیما به حساب باشگاه واریز میگردد.
  • فرد / افرادی که خواهان رزرو بلیط بازی های خانگی باشگاه یوونتوس هستند، پس از درخواست رزرو بلیط، باید نسبت به پرداخت هزینه بلیط خود نیز اقدام کنند. (مبالغ مستقیما به حساب باشگاه واریز میگردند.)

صدور کارت هواداری یوونتوس (۱۵ یورو + ۳ یورو هزینه حمل و نقل) و فروش بلیط بازی های یوونتوس (قیمت بلیط ها در اطلاعیه ها منتشر میشود) از وظایف اصلی کانون هواداران رسمی باشگاه فوتبال یوونتوس است و ما در تلاشیم تا این خدمات را با کیفیتی متفاوت به هواداران عزیز این باشگاه در ایران ارائه کنیم.

مدیریت کانون هواداران رسمی باشگاه یوونتوس

سید حسین جوادی زاویه

ارتباط با مدیر:

Telegram Instagram FaceBook