کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس در ایران

جامعه هواداری

به جهت گسترش جامعه هواداری باشگاه یوونتوس در ايران، کانون رسمی هواداری باشگاه یوونتوس مفتخر است اعلام کند:

مدیران و نویسندگان تمامی وبسایت های هواداری، پیج های هواداری در اینستاگرام و فیسبوک و کانال های هواداری باشگاه یوونتوس در تلگرام می‌توانند نسبت به تشکیل مجموعه / انجمن هواداری با اسم مخصوص خود (مجموعه / انجمن رسمی هواداران باشگاه یوونتوس – مجموعه هواداری – برای مثال: هواداران الساندرو دل پیرو / هواداران جانلوئیجی بوفون / وبسایت هواداران یوونتوس / یوونتوسی ها / بانوی پیر و …) اقدام کنند.

از مدیران و نویسندگان علاقه‌مند به تشکیل مجموعه / انجمن هواداری باشگاه یوونتوس دعوت می‌شود تا با پر کردن فرم زیر درخواست خود را با ما در میان بگذارند.

[wpforms id=”6234″]

مجموعه / انجمن های هواداری باشگاه یوونتوس

شرایط و مزایای اخذ مجموعه / انجمن هواداری باشگاه یوونتوس:

۱ – معرفی حداقل 10 هوادار و صدور کارت هواداری برای آنها
۲ – تشکیل مجموعه / انجمن هواداری با اهداف غیر درآمدزا
۳ – معرفی بیشتر کارت های هواداری باشگاه یوونتوس
4 – رزرو بلیط بازی های خانگی باشگاه یوونتوس برای هواداران
5 – عضویت بیش از 2 هزار نفر در پیج یا کانال

شایان ذکر است که:

فرد، مدیر و یا نویسنده علاقمند به تشکیل مجموعه / انجمن هواداری می‌تواند اخبار منتشر شده در مجموعه / انجمن هواداری (سایت، پیج و یا چنل) تحت هدایت خود را در کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس نیز با ذکر منبع منتشر کند تا هواداران کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس نیز بیشتر با آن مجموعه / انجمن هواداری آشنا شوند.

گفتنی است که مجموعه / انجمن های هواداری توانایی صدور کارت هواداری باشگاه یوونتوس را دارند و می‌توانند درخواست صدور کارت هواداری برای هواداران خود را برای باشگاه یوونتوس ارسال کنند و پس از آن منتظر دریافت کارت های هواداری خود از سمت باشگاه یوونتوس باشند.

فرد، نویسنده و یا مدیر علاقمند به تشکیل مجموعه / انجمن هواداری می‌تواند خود را به صورت رایگان از باشگاه یوونتوس تورین دریافت خواهد کرد.

از آنجایی که درآمدزایی با برند و لوگوی اختصاصی باشگاه یوونتوس خلاف قوانین و حقوق تجاری است، تشکیل مجموعه / انجمن های هواداری در طول فعالیت با کانون رسمی هواداران باشگاه یوونتوس باید به دور از اهداف درآمدزا و کسب درآمد باشد.

مجموعه / انجمن متخلف بدون تذکر از لیست جامعه هواداری خارج خواهد شد و تخلف آنها نیز به وکیل حقوقی باشگاه یوونتوس گزارش خواهد شد.