بلیط های موزه و تور

به موزه یوونتوس سفر کنید و از تمام تاریخ و پیروزی های این باشگاه مطلع شوید. از یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی همراه با فناوری، ویدئو و یادگاری لذت ببرید.

علاوه بر بازدید از موزه، شما می توانید با ترکیب بلیط موزه و تور استادیوم آلیانز، منحصر به فرد ترین مناطق استادیوم آلیانز را نظاره کنید.

موزه یوونتوس

تاریخچه باشگاه را کشف کنید! خرید بلیط برای موزه یوونتوس، جایگاهی سرشار از جذابیت های هنری که به همه دوستداران فوتبال اختصاص داده شده است.

 

 

موزه یوونتوس + تور

تور استادیوم آلیانز را به بازدید از موزه یوونتوس خود اضافه کنید! رختکن تیم، جایگاه کنفرانس مطبوعاتی و بسیاری از قسمت های اختصاصی تر استادیوم آلیانز را ببینید.

بلیط موزه خود را هم اکنون بخرید تا هنگام خرید تور استادیوم آلیانز در دفتر فروش بلیط موزه یوونتوس اولویت اصلی خود را داشته باشید.

موزه یوونتوس + تور روز مسابقه

در طول روز مسابقه از اختصاصی ترین مناطق استادیوم دیدن کنید.

بلیط موزه خود را هم اکنون بخرید تا هنگام خرید تور روز مسابقه در دفتر فروش بلیط موزه یوونتوس اولویت اصلی خود را داشته باشید.

* تور استادیوم آلیانز تا زمان موجود بودن بلیط ها قابل خریداری است، بنابراین پیشنهاد می شود در زمان افتتاحیه (10:30 دقیقه بعدازظهر) به دفتر بلیط موزه مراجعه کنید.

موزه یوونتوس هیچ مانع معماری ندارد و معلولین میتوانند به بازدید بپردازند، افرادی که دارای مشکلات تحرک دائمی یا موقتی هستند با مشکل روبرو خواند شد.

از طرف دیگر تور استادیوم آلیانز با توجه به پیچیدگی مسیر که شامل پیاده روی های طولانی و گذر از رمپ ها و پله ها میشود، برای افراد کم توان یا افرادی که دارای تحرک با قدرت کم به صورت دائم یا موقت هستند مناسب نیست.

دو بار در ماه، تورهای اختصاصی برای افراد کم توان یا افرادی که دارای تحرک با قدرت کم به صورت دائم یا موقت هستند ترتیب داده می شود که می توانید با نوشتن درخواست خود به juventus.museum@juventus.com بلیط خود را رزرو کنید.

رزرو

از طریق وب سایت TicketOne بصورت آنلاین
دفتر بلیط موزه یوونتوس
سه شنبه ها تعطیل است
سوالات رزرو گروهی (juventus.museum@juventus.com)
سوالات برای رزرو ناتوانان (juventus.museum@juventus.com)

راحتی خانواده ها

استادیومی که برای خانواده ها طراحی شده است:

  • ایستگاه بازی کودکان
  • سرویس نگهداری کالسکه

توافق نامه ها

فرهنگ، فوتبال و سینما

این سه احساس بزرگ شهر تورین در مناطق مختلف شهر، تماما با موزه های اختصاصی خود نمایان می شوند، در کل همه آنها مستحق بازدید و کاوش هستند.

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید:

مستقیما ایمیل ارسال کنید